Ile zdjęć miesięcznie wam się sprzedaje i ile macie zdjęć?
(2022-02-20, 18:37:26)yuma2 napisał(a): ja zyje ze stockow, ale co to za zycie?

tak na serio w ciagu ost dwoch lat udzial stockow w moim utrzymaniu waha sie w granicach 60%-100% ( co oznacza np ze dorobilem do stockow +40% w danym miesiacu z innych fotograficznych zrodel typu zlecenia czy sprzedaz printow) niestety nie mozna juz polegac na stockach w 100%, a by wypracowac inne zrodla dochodu z fotografii potrzeba duzo czasu, wiec im wczesniej sie zacznie tym pozniej sie zostanie na lodzie
Miałam sporą przerwę w stockach- i chyba znowu zacznę karmić węża. Mam stałą pracę, stały dochód ( nie związany z fotografią- na fotografię miałam dg, ale zawiesiłam w pandemii i tak sobie wisi, bo póki co nie mam siły ani chęci na komercyjne zlecenia typu wesela ). Stąd  pytanie, czy wciąz jeszcze warto. Zwłaszcza, ze wesel nie będę robić, a ZUS płacić trzeba będzie xd.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ile zdjęć miesięcznie wam się sprzedaje i ile macie zdjęć? - przez maagda - 2022-02-20, 19:01:25

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wszystko już było... jakie macie nowe pomysły na stocki? oxygenka 12 10 267 2015-01-25, 19:21:28
Ostatni post: oxygenka
  Kupno zdjęć za pieniądze pochodzące ze ściągnieć naszych zdjęć orix 6 6 068 2010-03-08, 21:51:10
Ostatni post: orix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości