Ile zdjęć miesięcznie wam się sprzedaje i ile macie zdjęć?
To i ja dorzucę swoje 5 groszy. Według moich obserwacji nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie. Po prostu zależy co się robi, jak się robi, nie ma przelicznika ilości zdjęć na pieniądze, dla każdego jest inny.
Dodatkowo nowe zdjęcia ‘starych’ dostawców z trudem wypływają na powierzchnię, co odebrało sensowną możliwość nawigowania tą działalnością. Nieważne ile mam zdjęć skoro sprzedaje się głównie kilkadziesiąt, a może nawet kilkanaście starych, które ‘wypozycjonowały’ się parę lat temu. Nie są to żadne dzieła, nie rozumiem czemu akurat te miały szczęście, a inne nie. Pozostaje Ci jedynie zaryzykować, poświęcić czas, żeby zobaczyć jak popularne będą Twoje zdjęcia.

I jeszcze jedna informacja, z moich obserwacji... Teraz dopiero po około pół roku (i dłużej), można zobaczyć czy zdjęcie przebiło się 'w tłumie' i jest szansa, że będzie się co jakiś czas sprzedawać... u mnie tak to działa, może inni się nie zgodzą...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ile zdjęć miesięcznie wam się sprzedaje i ile macie zdjęć? - przez Pinkyone - 2020-05-13, 12:35:40

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wszystko już było... jakie macie nowe pomysły na stocki? oxygenka 12 10 270 2015-01-25, 19:21:28
Ostatni post: oxygenka
  Kupno zdjęć za pieniądze pochodzące ze ściągnieć naszych zdjęć orix 6 6 074 2010-03-08, 21:51:10
Ostatni post: orix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości