Czy da radę utrzymać się ze sprzedaży zdęć na Shutterstock?
(2017-01-23, 14:31:49)dopam napisał(a): Świetnie by było, gdyby wypowiedział się ktoś doświadczony, kto zarabia na stockach przynajmniej te 2000 zł miesięcznie, jak to może wyglądać.

Ja mam. Nigdy w ilość nie szedłem i tego nie polecam bo lepiej wybrać 2-3 najlepsze zdjęcia/wektory i wtedy wrzucić. Według mnie w stockach naważniesza jest umiejętność przewidywania trendów i tematów, które będą chodliwe co niestety jest cholernie trudne Icon_twisted . Ważne jest też, aby wrzucana zawartość miała jak największą liczbę możliwości wykorzystania, czyli aby była jak najbardziej uniwersalna. Pomysł plus świetna jakość daje sukces i żadne zalewanie jak ktoś tu pisał 500 zdj na tydzień nie ma sensu bo jest to content do przescrolowania dla potencjalnych kupców. Jak widzę takie serie pod różnym kątem w liczbie 100 to mnie krew zalew bo Ci co się napocili przy obróbce i wrzucili perełkę mają lipe bo przepada w gąszczu badziewia.

Na początku wrzucałem prace o różnej tematyce (badanie rynku) i analizowałem co się sprzedaje najlepiej, później się ukierunkowałem głównie w jednym i taką praktykę polecam każdemu kto zaczyna. Jak się chce coś osiągnąć w tym biznesie trzeba się w to niestety bardzo zaangażować.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy da radę utrzymać się ze sprzedaży zdęć na Shutterstock? - przez guteksk7 - 2017-01-23, 18:42:17

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock mathom 1 551 442 474 2016-09-20, 17:10:27
Ostatni post: Yuri
  Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock edi 532 224 607 2016-02-03, 01:32:06
Ostatni post: AndyCandy
  Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? Ariene 117 51 146 2011-09-21, 17:04:58
Ostatni post: MaxyM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości