Czy da radę utrzymać się ze sprzedaży zdęć na Shutterstock?
Chyba nie ma złotego środka (oprócz robienia dużej ilości dobrych zdjęć Icon_razz ) Już kiedyś pisałem na forum, że mam znajomego, który robi niesamowite pejzaże jakimiś technikami HDR co zajmuje mu kilka godzin na jedno zdjęcie, a później wrzuci na SS, gdzieś zdjęcie przepadnie, zaindeksuje się po dwóch dniach na odległych stronach i albo ktoś do niego dotrze albo nie Smile I czasu poświęca dużo a kasy z tego ma mało. Wiadomo, że dobre zdjęcia mają większą szansę na osiągniecie sukcesu zarobkowego, ale tak jak kiedyś pokazywałem pojedynczo (teraz zrobiłem szybkie skrócone zestawienie) sprzedawałem niejednokrotnie gnioty których zrobienie zajęło 30 sekund, a obrobienie kolejne 30 sekund (typu ściółka w lesie czy metalowa blacha śmietnika pod blokiem podrapana) za kosmiczne kwoty Icon_razz oto najlepsze stosunki [kwota zarobiona]/[poświęcony czas] Smile. Tylko że to takie "złote strzały" bo ani wcześniej ani później nie miały żadnej regularnej sprzedaży, po prostu jednorazowe szczęście, także nie jest to dobra strategia pracy na stockach (liczenie na fartowną sprzedaż)


[Obrazek: attachment.php?aid=982]


Załączone pliki
.jpg   sample.jpg (Rozmiar: 94.89 KB / Pobrań: 143)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy da radę utrzymać się ze sprzedaży zdęć na Shutterstock? - przez szakalikus - 2017-01-23, 15:50:06

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock mathom 1 551 442 684 2016-09-20, 17:10:27
Ostatni post: Yuri
  Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock edi 532 224 977 2016-02-03, 01:32:06
Ostatni post: AndyCandy
  Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? Ariene 117 51 310 2011-09-21, 17:04:58
Ostatni post: MaxyM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości