Rejestracja w BigStockPhoto
#1
Rejestrowałem się przed chwilą na tym stocku i podczas odhaczania tych wszystkich punktów, nie odhaczyłem przedostatniego, to było coś
Zgoda fotografa, i dalej coś że się zgadzam na korzystanie ze zdjęć przez klientów i użytkowników tego stocku wolnych od prowizji dla mnie zgodnie z umową big stocka. - coś w tym stylu...
Nie podobał mi się ten wpisa albo inaczej nie rozumiałem go i jakoś nie byłem pewny czy to zaznaczyć i nie zaznaczyłem, myślałem, że jest to raczej wymagane pole i odrzuci mi zakończenie rejestracji ale nic podobnego, mogę przesyłać już obrazy.
Teraz tylko nie mogę wrócić do tych ustawień i w sumie nie wiem czy dobrze zaznaczyłem wszystko czy nie? Zaznaczyłem wszystkie punkty prócz tego, no i prócz punktu o darmowych zdjęciach tygodnia.

Teraz się głowie czy czasem nie zaznaczyłem czegoś zbędnego lub nie zaznaczyłem tego punktu, a w sumie trzeba było. Można jakoś wrócić do tych ustawień?
W ogóle, gdzie to sprawdzić na co się zgodziłem?
Odpowiedz
#2
Żeby było wiadomo o czym mówię to udało mi się zdobyć screen z tych warunków umowy i wyglądało to następująco:

http://images62.fotosik.pl/603/29f5e8ebc63689b4.jpg

W ten sam sposób zakreśliłem przy swojej rejestracji konta.
Co sądzicie o tym punkcie
"Zgoda fotografa. Przesłanie obrazu oznacza, że Bigstock i wszyscy użytkownicy otrzymują nieograniczone prawa korzystania, wolne od honorariów autorskich, do obrazu zgodnie z naszą Umową o użytkowaniu obrazów."
Ja tego przy rejestracji nie odhaczyłem i mi ukończyło rejestracje.
A wy jak się rejestrowaliście to zaznaczaliście tą opcję i co tak naprawdę ten punkt oznacza? Bo, nie wiem czy dobrze zrobiłem czy nie.
Odpowiedz
#3
I wszystko jasne Icon_wink
Odpowiedz
#4
Jak ktoś to zaznaczył czy to jest do "odkręcenia" czy jest dostęp do tego formularza?
Odpowiedz
#5
Ponawiam pytanie przedmówcy... też zaznaczyłam wszytsko jak leci... głupia, a teraz nie chcę wysłac zdjęc, żeby nie mogli ich za darmochę brać... ktos znalazł rozwiązanie dla podobnego problemu? Swoją drogą, to bardzo brzydko ten BS na samym początku się zachowuje....
Odpowiedz
#6
(2016-04-15, 20:34:31)joannatkaczuk napisał(a): Ponawiam pytanie przedmówcy... też zaznaczyłam wszytsko jak leci... głupia, a teraz nie chcę wysłac zdjęc, żeby nie mogli ich za darmochę brać... ktos znalazł rozwiązanie dla podobnego problemu? Swoją drogą, to bardzo brzydko ten BS na samym początku się zachowuje....

Nie ma nic niepokojacego w zacytowanym fragmencie. Mam prawie pewnośc, ze bez zaznaczenia tej opcji rejestracja sie nie powiedzie.

"wolne od honorariów autorskich", nie oznacza "darmowe" tylko własnie licencje "royalty free"
Odpowiedz
#7
Tez bym sie nie przejmowal Smile

Nie wysylam tam oddzielnie (bo mam powiazane konto z SS) ale moze przy wysylaniu plikow gdzies to mozna indywidualnie odznaczyc ?! I jeszcze sprecyzuj o ktory kawalek chodzi konkretnie ?!
Odpowiedz
#8
http://images62.fotosik.pl/603/29f5e8ebc63689b4.jpg to skan od Borys01, w punkie 8 od góry ja postwiłam ptaszka, czyli "Zgoda fotografa". Właśnie to co piszecie miałam na myśli, zaznaczając. Potem weszłam tu i zaczęłam się zastanawiać czy nie popełniłam gafy, ale pewnie faktycznie nie ma się czym przejmować, czas zacząć wysyłaćIcon_wink. Bardzo dziękuję za odpowiedziSmile
Odpowiedz
#9
Na kokosy z BS to bym sie nie nastawial, mam tam takie samo PF jak na Shutterstock (ze wzgledu na polaczone konta 100% akceptacji tego co jest na SS) i sprzedaz na BS to tak okolo 7% - 8% sprzedazy na Shutterstock - przy zaznaczam identycznych PF, wiec d*** nie urywa :/

a z tym zaznaczeniem to dobrze zrobilas, bez ptaszka przy 8 pkt to nie przeszlabys do kolejnego etapu rejestracji
Odpowiedz
#10
(2016-04-16, 21:40:13)stocking napisał(a): Na kokosy z BS to bym sie nie nastawial, mam tam takie samo PF jak na Shutterstock (ze wzgledu na polaczone konta 100% akceptacji tego co jest na SS) i sprzedaz na BS to tak okolo 7% - 8%  sprzedazy na Shutterstock - przy zaznaczam identycznych PF, wiec d*** nie urywa :/

a z tym zaznaczeniem to dobrze zrobilas, bez ptaszka przy 8 pkt to nie przeszlabys do kolejnego etapu rejestracji

O, tu @Stocking ciekawą rzecz piszesz, "powiązane konta"? Jak to zrobić?? Ja na Shutterstock mam 3000 plików, na BS okrągłe zero, byłoby idealnie.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem techniczny na Bigstockphoto tomek1961 116 49 201 2023-08-04, 08:05:34
Ostatni post: gubernat
  Opinie o BigStockPhoto rachwal 94 72 746 2023-06-27, 17:36:52
Ostatni post: szakalikus
  Problem z uploadem na BigStockPhoto arturm 91 51 237 2016-10-30, 16:50:18
Ostatni post: adalbert74
  Zmiany w BigStockPhoto Arek 35 30 123 2016-08-08, 15:10:44
Ostatni post: MiguelAngelo
  Pierwszy DL na BigStockPhoto teo73 65 42 067 2015-11-08, 15:19:14
Ostatni post: arfo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości