Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie?
(2015-10-26, 11:27:51)MattZ90 napisał(a): Nie zaczynajmy tego tematu, to indywidualna sprawa Icon_wink
racja, z mojej strony będzie już cicho sza Smile 

(po prostu większość kraju miała już delikatnie mówiąc dosyć... ja oprócz tego czekam też teraz na spełnienie obietnic - wierzę że ci akurat nie będą się tylko zajmować sprzedażą polskich przedsiębiorstw/stadionami/fotoradarami/pompowaniem w obce banki,korporacje,biedronki,lidle/zegarkami/swoimi posadkami w unijnych strukturkach/kupczeniem z oligarchami zagryzając przy tym ośmiorniczki... wierzę też, że nie będzie tak jak propaganda gw/tvn/rmf/"lemingów" głosi <że ciągle smoleńsk/komisje/państwo wyznaniowe itd> - to byłby dla nich strzał w kolano- a nawet w czoło, nie są aż tak głupi żeby robić takie numery po tym co udało im się do wczoraj ugrać)
a że przy okazji dolar chociaż przez jakiś czas pójdzie do góry to nic tylko się cieszyć Icon_mrgreen (nasza waluta tanieje gdy inni zaczynają się nas bać Icon_wink  - także wbrew propagandzie raczej będzie dobrze). 
serio - już się wygadałem i nie będę więcej Smile 
piękna jesień przyszła i pogoda- i tak jakby powiało nadzieją... aż się zdjęcia i tajmlapsy chce robić, także jadę pstrykać Icon_wink 
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - przez milosz - 2015-10-26, 12:32:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości