Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie?
#70
MattZ90, rzecz w tym, że wszedłem na money.pl, spojrzałem na wykres, przyłożyłem do monitora kartkę papieru i zobaczyłem, że przebiło górną linię kanału, więc napisałem krótki post, że przebiło. Niserin zadał pytanie, więc wrzuciłem obrazek do gimpa, pi razy drzwi narysowałem linie, żebym mógł wyjaśnić co miałem na myśli i tyle. Gdybym miał to zrobić rzetelnie, to wiadomo, że tak by to nie wyglądało. Nawet nie spojrzałem na wskaźniki, na wykres w szerszym okresie, na wykres świecowy itd. Teraz widzę, że jeszcze był kanał spadkowy w dłuższym okresie, z którego chyba jeszcze kurs nie wybił, aczkolwiek to ciężko stwierdzić jednoznacznie, gdyż trzy wierzchołki nie są dokładnie w jednej linii. Jeszcze są ważne opory na 3,12 i 3,15, po przebiciu których kurs wzrósłby co najmniej do 3,25. Ale to też wszystko na oko, więc proszę się nie czepiać Smile Jeśli kiedyś będzie mi się chciało i będę miał czas, przeanalizuję wszystkie poziomy wsparć i oporów, wyznaczę te najważniejsze, poszukam fal Elliota w szerszych i węższych terminach, itd., to wtedy będzie o czym dyskutować a na takie pobieżne widzimisię to tak trochę nierówny rozkład sił Smile.
W związku z tym, że jestem optymistą, to zakładam wzrost i wejście w kanał wzrostowy, jednak równie dobrze może przeskoczyć na kanał spadkowy tylko wyżej, z linią wsparcia na kontynuacji poprzedniej linii oporu. Nie ma jeszcze potwierdzenia ani jednego ani drugiego w wykresie. Pożyjemy zobaczymy.

(2014-01-08, 17:08:23)MattZ90 napisał(a): Z mojej strony luz Icon_wink

Z mojej też. Icon_cool

(2014-01-08, 17:17:22)GregorK napisał(a): proszę nie krzyczeć na mojego kolegę od marudzenia Icon_cheesygrin

Hehe Icon_cheesygrin dzięki, Grzesiu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - przez monoimposm - 2014-01-08, 17:57:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości