Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie?
#65
(2014-01-08, 15:07:51)MattZ90 napisał(a): Podwójny szczyt sie formowal gdy wychodzilem z domu, jak sie zamknela swieca to nie wiem. Jesli sie uksztaltowal, a Ty go nie widZisz to zmien wykres na swiecowy z wezszym interwalem.

Wybacz, ale nie widzę podwójnego szczytu. Przynajmniej nie na wykresie dziennym.


(2014-01-08, 15:07:51)MattZ90 napisał(a): A co, do "lini oporu" wnowym kanale, to dlaczego wyznaczasz pierwsza linie w kanale po pierwszym szczycie? Zeby wyznaczyc kanal potrzebujesz przynajmniej 3 punkty zwrotne, Ty masz jeden i wyznaczasz abstrakcyjna linie po abstrakcyjnym "szczycie" ktory jeszcze sie nie uformowal. Dziwne to dla mnie.

Linię oporu narysowałem "pi razy oko" na podstawie wierzchołków z kanału spadkowego. A wiesz dlaczego?

Bo:
(2014-01-08, 15:07:51)MattZ90 napisał(a): Zeby wyznaczyc kanal potrzebujesz przynajmniej 3 punkty zwrotne, ...

Więc korzystałem z tego co mam. Pisałem, że to się może zmienić. Z resztą nie miałem na celu przeprowadzania jakichś rzetelnych analiz technicznych tylko chciałem odpowiedzieć niserinowi na pytanie więc wyrysowałem pobieżnie o co mi chodzi i tyle. Gdybym wiedział, że narażę się na ataki specjalisty od analizy technicznej, to bym się powstrzymał od odpowiedzi.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - przez monoimposm - 2014-01-08, 16:30:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości