Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie?
#63
(2014-01-08, 13:44:58)MattZ90 napisał(a): Bardzo śmiała analiza kolego monoimposm Icon_wink Pomyliłeś tylko linie trendu/kanału z poziomami wsparć i oporów. Zaznaczyłem na obrazku (o ile się wyświetli Icon_razz)


Moja analiza nie tyle jest śmiała co bardzo pobieżna. I niczego nie pomyliłem, kolego MattZ90. Pisałem o liniach wsparcia i oporu w kanale spadkowym i właśnie je miałem na myśli. A ja właśnie sobie poczekam z wypłatą, bo uważam że teraz będzie chwilowy niewielki spadek, a potem odbije w górę. Z tego, co ja wiem, to podwójny szczyt musi być na jednym poziomie cenowym, a tu czegoś takiego nie widzę. No i musi przebić w dół poziom wsparcia pomiędzy szczytami. Wtedy dopiero można się spodziewać spadku co najmniej o różnicę pomiędzy szczytami a poziomem wsparcia pomiędzy nimi. Ale co ja tam wiem.

(2014-01-08, 13:44:58)MattZ90 napisał(a): edit. i co najważniejsze, trend wzrostowy wyznaczaj zawsze po dołkach, nigdy po szczytach!

Edit: Owszem. Roboczo przyjąłem, że po wybiciu z kanału spadkowego wejdzie w kanał wzrostowy, a w nowym kanale jeszcze nie ma dołków, więc nie mam na czym się oprzeć, dlatego siłę wzrostu (może faktycznie trochę zbyt śmiało) próbuję przewidzieć po górkach.

(2014-01-08, 13:23:57)fotek napisał(a): Nie tylko walut... analiza techniczna ma zastosowanie także np. w analizie akcji, itp. Smile
To juz tylko krok, aby zostać graczem giełdowym

A i tak ostatecznie na giełdzie liczą się stalowe nerwy.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - przez monoimposm - 2014-01-08, 14:04:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości