Jak prawidłowo podświetliś stół bezcieniowy?
#49
Pracuje w PS od wer 3 Smile Od bardzo dawna pamiętam byłem bardzo młody Smile, ale w tym przypadku to za wiele to nie zrobiłem bliki wyszły mi na zdjęciu, Ogólnie to doprowadziłem do porządku zdjęcie wyciąłem je rozjaśniłem troszeczkę bawiłem się z tą czarną krawędzią kubka ale to można wyeliminować na etapie zdjęcia (kwestia treningu) tak trochę siebie poprawiałem, nałożyłem maskę troszeczkę podmalowałem cień (maską) i tylną górną krawędź bo była lekko przepalona i delikatnie rozjaśniłem środek kubka aby wydobyć więcej głębi....jeszcze wcześniej usunąłem trochę koloru ale to ze wzgledu że moja pleksa daje niebiski zafarb no i za kubkiem miałem tajemniczy karton ten zajeżdżał trochę żółtym (inną plekse). Właściwie to użyłem do zrobienia zdjecia to co miałem pod ręką: kawałek pleksi dwa małe blejtramy jeszcze jedna pleksa(nie miałem trzeciego podobrazia) kawałek tektury, sofbox 60x90, lampa made in china, aparat na literkę NSmile, stół do obiadu. Programy Lajtroom, Ps
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak prawidłowo podświetliś stół bezcieniowy? - przez kreatorex - 2013-04-08, 20:29:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości