Jak prawidłowo podświetliś stół bezcieniowy?
#30
Problem w tym, że tego rodzaju biały produkt na białym tle odbija światło we wszystkie strony - tam gdzie jest cień światło pada ze różnych kątów i go zwyczajnie "blenduje" - dlatego kontrast jest mniejszy. Zdjęcie uzyskujemy światłem, światłem i cieniem malujemy obraz, dlatego ja byłam mega zadowolona, że ten kubek udało mi się uzyskać w taki właśnie sposób baaardzo wyrazisty. Zazwyczaj jest tak, że raz w danym miejscu mamy cień a innym razem światło, więc ja w tym nie widziałam nic niezwykłego. Poza tym jak ma się tyle produktów i krótki termin to nie ma czasu na dopieszczanie każdego z produktów tak jak by się chciało i niestety trzeba iść na kompromisySmile
Autka fotografowałam dość dawno temu i chciałam je fotografować bez cienia, bo to mi się zwyczajnie podoba. Takie zdjęcie jak wiesz kreatorex można włożyć do projektu i nadać mu cień w programie czy odbicie czy jak kto woli. Tak się fotografuje zazwyczaj na stocki, wyizolowane z tła bez głębi wywołanej cieniem Smile

"Nie chcesz kupić stolik" to pytanie czy twierdzenie ? Icon_cool
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak prawidłowo podświetliś stół bezcieniowy? - przez Claudia - 2013-04-06, 23:42:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości