Efekty nieakceptowane i/lub rastrujące się po zapisaniu na EPS 10
#7
Some shapes in your file have rasterized and are not rendering as editable vector objects. This can occur when you are exporting gradient fills from software other than Adobe Illustrator. Please ensure all data in your file exports in an editable vector format.

tak mi napisali odnośnie tego projektu. Jak włączam podgląd outline to niby ten gradiend z kółka widać jak prostokąt no dobra usune gradiend, ale nie rozumiem czemuSmile no ale nie ważne pomijając ten gradiend, najbardziej chodzi mi o ten mesh tool. Trochę zrozumiałam z tej porady, która zapodałeś ale nie za wiele. Jeśli nie corel to nie rozumiem z czym problem, u mnie otwiera się znakomicie i wygląda super, po wciśnięciu outline też jest ok i te warstwy z efektem mesh tool są normalne, nie wiem co mam zrobić chciałabym to poprawić ale nie wiem jak. Gdzie jest błąd.

Chyba zajarzyłamSmile jeśli przyjmą to będę bardzo wdzięczna ci za pomocSmile
a więc na to wychodzi, że oni sie przyczepili tylko do efektów gradiendów, które usuwam w linkachSmile i chyba problem powinien zniknąć. Jeśli dobrze rozumiem po ang. to co mi kazali poprawić. Zgadza się?tak z tego wynika?Więc efektów mesh tool nie czepiają się przecież, myślałam, że projekt musi też byc idealny w corelu dlatego pomyślałam w ten sposób.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Efekty nieakceptowane i/lub rastrujące się po zapisaniu na EPS 10 - przez bajdusia1 - 2014-02-17, 23:44:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości