Efekty nieakceptowane i/lub rastrujące się po zapisaniu na EPS 10
#5
Witam, mam taki problem, pracuję w Ai cs4 zrobiłam projekt z efektami cieni ale po przez mesh tool. Proste serduszka z tymi efektami przeszły bez problemów, trochę więcej innych postaci też wykonywane tą techniką nie przeszły, za napracowałam się nad nimi, nie rozumiem czemu.
Napisali mi, że w innych programach pokazują się błędy. Fakt otworzyłam EPS zapisane na Ai10 i w corelu kompletnie masakra.
Szarpane nie które kontury tam gdzie użyte było właśnie mesh tool, albo jednolity kolor się zrobił na tym obiekcie, gradiendy jakieś przerwy między sobą, paski, nie rozumiem, wiem, że lepiej unikać gradiendów ale to sa proste, typu czarny i biały 100%, albo mesh tool albo gradiendy proste mogę uzywać, no bo już nie wiem jak ładniej wykonać rysunek. Czemu tutaj robi mi błędy?
Akurat w tym projekcie, tych błędów jest sporo a są naprawde prezcyzyjnie i przemyślanie wykonane.
Czy ktoś wie jak zrobić by te problemy nie ukazywały się w corelu?
No bo mesh tool jest używane przecież bo sama zakupywałam projekty z tym efektem. Co mogłabym zrobić nie tak? Macie może jakieś porady?Bo ja już nie mam pojęcia, bo znów zrobię fajny projekt a znów w corelu będzie problem. Czemu serduszka które miały też cienie, oczy mimike twarzy przeszły, a zające w skorupce juz nie? chodzi mi głównie o ten mesh tool czy może ja źle zapisuje?Może jakieś opcje trzeba?Pomocy proszeSmile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Efekty nieakceptowane i/lub rastrujące się po zapisaniu na EPS 10 - przez bajdusia1 - 2014-02-17, 23:23:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości