"Full Time" - Czy warto zostać pełnoetatowym stockerem?
#49
(2012-12-17, 11:52:22)aniaz napisał(a): to jak w każdym biznesie

dokładnie!
czasem czytając niektóre wypowiedzi można dojść do wniosku jakby stocki to była jakaś taka branża specjalnej troski, rządzona jakimiś tajnymi prawami. Tymczasem to biznes jak każdy inny, i jak każdy inny ewoluuje, wpływa na niego wiele czynników. Złote lata to moze faktycznie były w 2005 roku gdzie układ sił był po stronie fotografów - dziś się to niestety odwróciło, ale przecież to było oczywiste.

Kazdy z nas patrzy na to z własnego punktu widzenia; inaczej Fotek który sam pisze że przy swoim wieku i "ciepłej posadce" było mu trudno podjąć tak radykalną (w jego przypadku) decyzję, inaczej jest chociażby w moim przypadku; ja od dawna ciepłej posadki nie mam, funkcjonuję na zupełnie innych zasadach i dla mnie "full time" to nie tyle kwestia radykalnych życiowych decyzji co po prostu przesunięcie środka ciężkości w inną stronę.

Obiektywne wady i zalety stoków dosyć łatwo wypunktować, subiektywnie można snuć rozprawki na całe strony a i tak jeden drugiego do końca nie zrozumie Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: "Full Time" - Czy warto zostać pełnoetatowym stockerem? - przez Tomek De - 2012-12-17, 13:24:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości