"Full Time" - Czy warto zostać pełnoetatowym stockerem?
#7
(2012-12-12, 10:02:58)canion napisał(a): Jesteś w stanie ogarnąć tylu pracowników i koszty stałe w wysokości 10-20 k$ miesiecznie?
[..]
Natomiast jeśli koszty są nie do udzwignięcia to w obecnych warunkach lepiej spokojna ciepła posadka z opłaconym ZUSem a stocki jako wieczorowo-nocne hobby.

Tomek jak zwykle przesadza z rozmiarem przedsięwzięcia, ale generalnie ma rację Smile

(2012-12-12, 12:01:35)photomim napisał(a): To zależy gdzie się mieszka i jakie są szanse na ciepłą posadkę Icon_wink

No właśnie... sporo zależy od czynników zewnętrznych, aktualnej pozycji, przewidywanych potrzeb i przewidywanych możliwości.

Przyznam, ze chyba w 2010 był moment, że zastanawiałem sie czy nie rzucić ciepłej posadki - był to jednak okres, gdzie ze stocków miałem wiecej, niż z etatu. Teraz mam jakies 30% tego co wtedy i bardzo sobie chwalę stabilnośc comiesięcznej wypłaty z etatu.


(2012-12-12, 12:10:29)Tomek De napisał(a): to jeszcze gdzieś takie są? Icon_wink

Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: "Full Time" - Czy warto zostać pełnoetatowym stockerem? - przez fotek - 2012-12-12, 12:13:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości