[toomi123] Czy te zdjęcie jest chociaż średnie i przyjmą je na stocki?
#25
(2012-04-16, 17:58:10)toomi123 napisał(a): wycinac umiem ... mam dwa zegarki ale nie wiem czy są dobrze wycięte.

no to w końcu jak? umiesz i potrafisz to zrobić dobrze, czy nie wiesz czy umiesz i pytasz czy dobrze jest zrobione?

(2012-04-16, 17:58:10)toomi123 napisał(a): Photoshopa znam lepiej niż Ty tutoriali przerobiłem tyle ile przez 10 lat wyszukałem w necie.
Ale widze że niektórzy wolą sie pośmiać bo nie wiedza jak pomóc
Choć to nie do mnie się zwracałeś ale zalecam trochę pokory, bo tak zajechało piaskownicą niestety.

(2012-04-16, 17:58:10)toomi123 napisał(a): Tu trzeba ludziom pomagac wystarczy mi że napiszesz wystempluj.

Niestety się mylisz. Otóż nie trzeba. Pomaganie nie jest obowiązkiem. To jedynie dobra wola forumowiczów że zwrócą Ci uwagę co trzeba poprawić i w którym kierunku iść.

Co zrobić teraz? Wyjścia masz dwa.
Pierwsze: przeczytać i przećwiczyć przykłady z książki wspominanej przez alzajaca i dodatkowo zaopatrzyć się w spory ekwipunek pokory, bo tego Ci brakuje kto wie czy nie bardziej niż wiedzy fotograficznej.
Drugie: ulżyć sobie i rzucić mięsem w naszą stronę, a następnie obrazić się na wszystkich.
Wybór należy do Ciebie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [toomi123] Czy te zdjęcie jest chociaż średnie i przyjmą je na stocki? - przez mateusz - 2012-04-16, 19:54:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości