[toomi123] Czy te zdjęcie jest chociaż średnie i przyjmą je na stocki?
#16
Tutaj jest mój temat w którym opisywałem robienie softboxa domowymi sposobami, a kupić porządny softbox to możesz w każdym internetowym sklepie fotograficznym tylko, że no wtedy musisz też kupić jakiś statyw oświetleniowy i jakąś oprawkę do której da się go zamocować... także trochę już trzeba wydać, a dodam że oświetlenie ciągłe raczej nie jest zbyt mocne... Innym wyjściem jest kupienie namiotu bezcieniowego i do niego np. lampy halogenowe z praktikera (one mają już statyw) które już są dość mocne, ale oczywiście one np nie dają białego światła - to oczywiście takie domowe sposoby. Wszystko zależy od Twoich funduszy no i tego czy nie boisz się zaryzykować wydania pieniędzy bo wcale nie jest powiedziane że Ci się zwrócą no ale kto nie ryzykuje ten nic nie ma Icon_wink

ale tak jak napisał mateusz i ja w poprzednim poście, radzę zacząć zakupy od książki bo ta wiedza na pewno zaprocentuje Icon_wink sam będziesz wiedział czego potrzebujesz

co do robienia idealnie białego tła to wygoogluj sobie "szparowanie" Icon_wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [toomi123] Czy te zdjęcie jest chociaż średnie i przyjmą je na stocki? - przez alzajac - 2012-04-15, 23:23:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości