Z grubej rury ... po co sie rozmieniac na drobne
#8
(2011-11-11, 02:59:32)edi napisał(a): a moze by tak zamiast fotografem stockowym zostac "ahtysta" i sprzedawac fotki, tfu znaczy sie zdjecia za gruba kase ?

NAJDROZSZE ZDJECIE SWIATA

bagatela 4338500 dolarów

w sensie za DLa?

(2011-11-11, 02:59:32)edi napisał(a): a teraz ide na poszukiwanie sensu,celu,przyczyny 'takiej' ceny za 'takie' zdjecie, ewentualnie jutro pykne jakis sciek i wystawie okazyjnie za pol banki ojro, w koncu jest kryzys nie mozna zerowac na biednych kupujacych, moge zrobic nawet promo BOGOF, a co mi tam zaszaleje

http://wyborcza.pl/duzy_kadr/1,97904,961...a,,ga.html - tez prawie okazja, jedyne 3.890.500 dolarów

Rejected!
- "Focus--Your image is not in focus or focus is not located where we feel it works best."
- "Composition--Limited commercial value due to framing, cropping, and/or composition."
- "Image lacks useful copy space and/or a strong focal point as a result of busy or confusing composition."
- "Model's pose and/or expression appear awkward or forced. We prefer to see more natural, authentic body language. "
- "While this image is technically sound, we feel the concept or message is unclear and will not appeal strongly to our customers."
- "Poor Lighting--Poor or uneven lighting, or shadows. White balance may be incorrect."

...to takie moje trzy grosze, nabrałem już doświadczenia Icon_wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Z grubej rury ... po co sie rozmieniac na drobne - przez blas - 2011-11-13, 01:10:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości