Jak podwyższyć prowizję i nie dać się wykorzystywać stockom?
#47
(2011-06-06, 21:35:50)canion napisał(a): Powiedzmy że teraz, jeden z naszych kolegów zawiedziony EXowaniem staje przed bramami Shutterstock i ze skruchą jako syn marnotrawny chce wrócić.

Dla niewtajemniczonych... pewnie mnie ma mysli Smile

Tomku, jeszcze nie czas na decyzje.. to po pierwsze. Po drugie, nie dramatyzyjmy... Ty z fotografii żyjesz, a dla wiekszości tu z nas to tylko dodatkowe zajęcie, albo raczej hobby, które samo sie finansuje. Fakt, dla mnie to także spory dodatek do takiej sobie pensyjki, ale... dramatu nie ma.
Po trzecie wreszcie... jeszcze rok temu Shutterstock był postrzegamny jako stock, który trzeba cały czas karmić. Teraz to sie zmieniło, ale czy aby na pewno na stałe? Wiem, mozna przypuszczać, ze graficy mają spore zapasy róznych zdjęc i poluja tylko na perełki, ale chce przypomnieć... że pewne rzeczy były pewne jeszcze rok temu, a dzisiaj nie są.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak podwyższyć prowizję i nie dać się wykorzystywać stockom? - przez fotek - 2011-06-06, 22:11:42

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prowizje dla dostawców simpson33 10 3 955 2019-09-13, 22:17:04
Ostatni post: GregorK
  Czy można wykorzystywać flagi narodowe w ilustracjach? januszt25 1 2 886 2016-01-25, 20:04:35
Ostatni post: yuma2

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości