Przeglądanie zdjęć dodawanych do Depositphotos
Takie klikanie to coś dawało na StockXpercie, nie trzeba było nawet zmieniać IP początkowo. Wystarczyło być niezalogowanym i wciskać ctrl+r w przeglądarce czytając jednocześnie książkę czy robiąc dowolną inną czynność. Jednak taka działalność jest cholernie nieuczciwa, a poza tym grozi tym, że support prędzej czy później się zorientuje, że ktoś coś lekko oszukuje i w rezultacie może zablokować konto. A wyjmować i wkładać kabelek 1000 razy dziennie? Litości... Ja mam internet z Net24 i tutaj wystarczy przez jedno klilnięcie się rozłączyć i przed drugie połączyć aby zmienić IP... kiedyś korzystałem z tego żeby móc ściągać np więcej dzwonków czy gier na komórki ze stron, na których były limity np 20 plików do pobrania na dzień Icon_cheesygrin Teraz mam router i bym musiał go włączać i wyłączać żeby zmienić IP... ale mi się nie chce. Tak więc podsumowując wydaje mi się, że "samoklikanie" nie ma większego sensu i jest na dodatek bardzo czasochłonne i męczące ;P
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Przeglądanie zdjęć dodawanych do Depositphotos - przez mysterious - 2010-04-09, 21:01:38

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? Binski 415 214 418 2021-05-19, 14:12:43
Ostatni post: arturn
  Automatyczne odnawianie zakupionej subskrypcji zdjęć w Depositphotos rsz 1 6 058 2011-12-27, 10:23:32
Ostatni post: dotios

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości