Powody odrzutow
#1
jestem zaskoczona bardzo, bo na shutter wysłałam 5 fotek z nowego canona i .......
odrzucone bo:
"Title--Titles may not contain camera name, web addresses, or other unnecessary information."

ale ja nie wiem o co chodzi?
Odpowiedz
#2
No chyba tak jak napisane w powodzie Smile

Tylko jeszcze mi napisz jak to sie ma do sezonowosci sprzedazy i bedzie wsystko jasne Icon_razz

// EDIT : Przenioslem z sezonowosci!
Odpowiedz
#3
rachwal napisał(a):jak to sie ma do sezonowosci sprzedazy i bedzie wsystko jasne Icon_razz
No jak to co - nie sezon teraz na Canony 400D
Odpowiedz
#4
"No chyba tak jak napisane w powodzie"
(nie umiem używać tych cytatów, jest to jakoś tu dziwnie zrobione, może jakieś lekcjunie?)

ale co tam piszą w tym powodzie, że nazwa aparatu nie może być w tytule? nie było jej w tytule, stąd nie rozumiem czego się shutter czepił
wrrrrr

"Tylko jeszcze mi napisz jak to sie ma do sezonowosci sprzedazy i bedzie wsystko jasne"
ma sie to tak, że jak fotoaloja jest zmęczona, to właśnie jest tak i nie inaczej i wszystko jest ok. tylko o co chodziIcon_cheesygrinDD
a tak a propose pasowania tekstu do tematu wątka, to kurde, to forum mnie zaskakuje pod tym względem, nie przywykłam, a pozat ym to ja w ogóle miewam problem ze wpasowaniem się w jakiekolwiek "ramy", więc wybaczcie mi moje czasowe niesubordynacjeIcon_wink
Odpowiedz
#5
A może nie chodzi o nazwę aparatu a kluczem jest słowo http://www.ling.pl/index.jsp?word=unnecessary information.
Odpowiedz
#6
A co mialas w EXIF-ie w polu Title?
Odpowiedz
#7
Title jest olewany na Shutterstock wiec moze w Description bylo cos w stylu :
Cytat:... another magnificent shot using my brand-new dSLR Canon EOS 400D Icon_confused

// Tutorial wyciety ...
Odpowiedz
#8
Wczoraj mialem taki przypadek:
[Obrazek: 62467,1196436793,1.jpg]
Powod odrzutu:
Keywords--Your keywords must be in English, and they must directly relate to the image. Please edit your keyword choices and resubmit.
Jedyne "polskie slowo to "Lazienki Park" bo wczesniej nie mieli z tym problemu...
Wyrzucilem te Lazienki i po paru godzinach:
Not Approved:
Model Release--Please re-upload with release.


Nie mogli tak od razu?
Odpowiedz
#9
jeżeli już mowa o odrzutach to za pierwszym razem przy teście miałem 5/10 czyli sie nie załapałem, i pytanie: czy oni wyślą e mail kiedy mogę sprobować drugi raz? bo zdjęcia mogę wrzucać w kolejek ale one tam leża 2 tygodnie i nic sie z nimi nie dzieje. Czy istnieje możliwość ze po miesiącu one same poprostu wskoczą pod następny test?
Odpowiedz
#10
Z tego co mi mowia za plecami to mail powinien przyjsc (zawsze to i tak jest miesiac) ... Co do folio to raczej ladowanie od zera 10 fotek ... Moge sie mylic bo nigdy tego nie badalem na wlasnej skorze.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Powody odrzutów na ShutterStock Monia 2 038 606 635 2023-05-16, 14:44:52
Ostatni post: baranq
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 53 619 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości