Fotolia wprowadza sprzedaż klipów video
#4
Mam troszkę nowych informacji od Dona i od supportu Fotolii więc się z wami nimi podzielę.
Ostatnio sprzedałem kilka klipów video na FT,niestety zaskoczenie ale nieprzyjemne bo w cenie 1,65.
Zbulwersowany tym faktem do żywego Smile oczywiście zaraz znalazłem opcję na Fotolia "nie sprzedawaj moich video w systemie abonenckim" i ją uruchomiłem...po czym zasiadłem dumny i blady że nikt nie będzie mnie skubał na żywcaIcon_cheesygrin
Jakieś było moje zaskoczenie kiedy po kilku dniach znowu sprzedałem video...w systemie abonenckim.
Reakcja natychmiastowa to mail do supportu z pytaniem co się dzieje.No i odpowiedź napawa optymizmem choć troszkę;]
Zamieszczę wam najistotniejszy fragment tejże odpowiedzi:

"...zauważyliśmy silne zapotrzebowanie na klipy wideo ze strony klientów kupujących obrazy w dużych ilościach. Takim klientom od czasu do czasu zamierzamy oferować pewne abonamenty wideo. Prowizja od takich pobrań wyniesie 35% przy minimalnej cenie 150 zł za wideo HD 1080 oraz 75 zł za wideo w rozmiarze M.
Równocześnie wycofamy domyślnie aktywną możliwość pobierania wideo w rozmiarze M w cenie 5 pobrań z naszych standardowych abonamentów z miesięcznym limitem pobrań. Oczywiście obecni klienci posiadający aktywne plany abonenckie będą mogli pobierać klipy wideo w ramach swoich abonamentów do czasu ich wygaśnięcia, ale z czasem te pobrania będą zanikać."

Dodam jeszcze że moja prowizja 1,65 była właśnie za rozmiar M.

Edit: Okazuje się że już nie ma w ogóle opcji wyłączenia sprzedaży video w systemie abonenckim.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Fotolia wprowadza sprzedaż klipów video - przez rachwal - 2009-01-28, 19:12:53
RE: Fotolia wprowadza sprzedaż klipów video - przez fotorince - 2014-07-29, 17:55:43

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Adobe Stock wprowadza Video bluefilter 2 3 789 2016-04-04, 18:13:48
Ostatni post: blas
  Pierwsza sprzedaż na Fotolia alga38 219 104 478 2014-03-27, 14:24:01
Ostatni post: Bridzia
  Fotolia wprowadza uaktualnienia dodatku dla Microsoft Office 2010 rachwal 1 5 056 2010-05-19, 07:39:16
Ostatni post: ambrozinio
  Fotolia wprowadza Abonament Premium rachwal 14 12 728 2009-12-18, 12:40:58
Ostatni post: mrowek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości