Podatki na Shutterstock - wymagany dokument W-8
(2017-03-16, 13:43:17)fotorince napisał(a): Czy ja wiem Grzesiu....założyłeś z góry złą wolę kolegi a ja wręcz przeciwnie.
Ja wiem Grzesiu że ludzie są beee a zwierzęta super Icon_wink ale ja widzę co kto tu pisze i po schab-ie nie widać żeby był jakiś roszczeniowy czy chciał pomocy z każdą pierdołą.
Jak sam napisał nie ogarnia podatków i zadał pytanie, ot z lekka ignoranckie ale myślę że jakby dobrze przeszukać forum każdy z nas zadał kiedyś głupie/proste pytanie.
A przecież Ty raczej masz luźną gumkę w majtkach więc nie wiem coś się tak akurat uparł na schab-a Icon_cheesygrin
Może wstałeś akurat lewą nogą co się zdarza więc myślę że nikt tu nie ma do nikogo pretensji Icon_wink tylko próbuję uświadomić wam że po to mamy to forum, żebyśmy sobie pomagali i tyle.
Grunt że tu się da (prawie zawsze) kulturalnie pogadać a nawet podyskutować, to mnie cieszy Icon_wink

Każdy ma swoją funkcję. GregorK nie jest tutaj po to żeby pomagać więc jego irytacja jest jak najbardziej uzasadniona.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Podatki na Shutterstock - wymagany dokument W-8 - przez schab - 2017-03-16, 14:13:34
Formularz W-7 - przez Monia - 2009-05-27, 21:49:05
Zeznanie podatkowe - przez biever - 2010-03-22, 23:16:06
Tax center znowu?! - przez Claudia - 2012-03-20, 12:07:00

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dokument potwierdzający przelewy z Shutterstock Interior 0 3 679 2015-06-18, 14:06:33
Ostatni post: Interior

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości