Yuri Arcurs - prawdopodobnie najlepszy fotograf mikrosztokowy
#29
tsz01 napisał(a):Obawiam się, że właśnie z tego powodu nigdy nie zostanę "zawodowym" fotografem.
Rozumiem że trzeba się rozwijać, poprawiać warsztat, inwestować w sprzęt itd., ale żeby upadlać się robiąc po prostu kasę to nie dla mnie...
Pozdrówka

Zawodowym fotografem można być w różnych dziedzinach. legitki to nuda a pracy w policji przy dokumentowaniu zdarzeń bym nie wytrzymał Smile Najlepiej jak robi się to co się lubi. Są ludzie którzy nie lubią pracować z ludźmi zato jeżdżą po świecie i prawdopodobieństwo że uda im się zrobić im lanszaft (tu pozytywne określenie) jest większe, bo tego zaplanować się nie da.

Tomek De - przypomniałeś receptę na sukces
Ale gość dopiero w zeszłym roku odniósł tak spektakularny sukces. Rynek zawsze był ciężki. Ja na sztokach jestem od 2005 i po początkowych sukcesach nastąpiła stagnacja i pewne znużenie i irytacja że to co przyjmowali na początku potem dziękowali za takie fotki (bo już mają 25.000 podobnych)

Zagaiłem temat dlatego, że nie tylko sprzęt (ważny i pomaga) pomoże odnieść chodźby mały sukces , ale bardziej pomysł i kreacja a czasami bystre oko.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Yuri Arcurs - prawdopodobnie najlepszy fotograf stokowy - przez mrowek - 2008-03-05, 09:05:35

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Behind the Scenes z fotografem Yuri Arcursem rachwal 55 38 155 2009-07-16, 19:24:19
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości