Czas oczekiwania na review
korek jak korek, mi część rozpatrzyli, 4 szt zostały na przystawkę (?) wczoraj część rozpatrzonych się pojawiła, nawet kilka sprzedało, a dziś słuch po całej wrzucie zaginął. ani widu ani słychu. Gdzieś w czeluściach internetów można znaleźć niby zindeksowane i to tylko nie które, ale to jak się wie jak Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Coś się zaczyna pojawiać po 24 godzinach od rozpatrzenia. Taki korek w styczniu olaboga.
Odpowiedz
Coś rozpatrują w ogóle? Wrzucał ktoś wczoraj?
Czekam 28 godzin i ani widu ani słychu.
Odpowiedz
(2017-01-24, 17:15:24)fotorince napisał(a): Coś rozpatrują w ogóle? Wrzucał ktoś wczoraj?
Czekam 28 godzin i ani widu ani słychu.

Wrzucałem wczoraj. Martwa cisza Icon_rolleyes
Odpowiedz
(2017-01-24, 17:18:38)GRANDWarszawa napisał(a): Wrzucałem wczoraj. Martwa cisza Icon_rolleyes

Pożal się na forum jak ja, pomaga.....rozpatrzone właśnie Icon_cheesygrin
Odpowiedz
A moje rozpatrzone wczoraj po południu nadal w martwej strefie nie wiem kiedy sie pojawia w PF?? Icon_mrgreen
Odpowiedz
(2017-01-24, 17:23:58)fotorince napisał(a): Pożal się na forum jak ja, pomaga.....rozpatrzone właśnie Icon_cheesygrin

Jak byś przewinął stronę to byś zobaczył moje żale Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Wrzucałem wczoraj o 8 rano, zaakceptowali dzisiaj po 10, ale do tej pory nie ma zdjęć w pf.
Odpowiedz
(2017-01-24, 17:37:15)GRANDWarszawa napisał(a): Jak byś przewinął stronę to byś zobaczył moje żale  Icon_cheesygrin

Strasznie dużo pracy wymagasz ode mnie....a płacić nie ma komu;]
Odpowiedz
Wiecie że juz dobę sie czeka na rozpatrzenie Icon_cry
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 263 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 40 gości