Czas oczekiwania na review
Zdjęcia 19,5h
Odpowiedz
(2016-01-04, 17:12:16)tomeyk2 napisał(a): Zwykłe zdjęcia - 22 godziny, 100% zaakceptowane.

Nie wiem w jakim celu wysylasz zwykle zdjecia, te nietuzinkowe lepiej sie sprzedaja Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2016-01-04, 21:22:48)yuma2 napisał(a): Nie wiem w jakim celu wysylasz zwykle zdjecia, te nietuzinkowe lepiej sie sprzedaja Icon_cheesygrin

Przy moich nikłych umiejętnościach muszę działać metodą stochastyczną - wrzucam morze (bajorko raczej) gniotów i czekam aż fale jednak coś wyrzucą na brzeg Icon_wink
Odpowiedz
Niezwykłe zdjęcia Icon_wink  13,5h.
Odpowiedz
Jestem w szoku zatwierdzili mi 4 grafiki w ciągu 10 min z czego jedna odrazu wyświetliła sie w pf po zatwierdzeniu.
Macie tak samo? Czy jestem wybrańcem?
Odpowiedz
(2016-01-06, 00:07:10)toomi123 napisał(a): Jestem w szoku zatwierdzili mi 4 grafiki w ciągu 10 min z czego jedna odrazu wyświetliła sie w pf po zatwierdzeniu.
Macie tak samo? Czy jestem wybrańcem?

Z ilustracjami  może tak być.... kto inny chyba jest od grafik wektorów i fot
Odpowiedz
Może i tak ale nigdy nie miałem tak żeby w pf odrazu było po zatwierdzeniu. Zawsze ponad 2 h czekam.
Odpowiedz
(2016-01-06, 00:57:14)toomi123 napisał(a): Może i tak ale nigdy nie miałem tak żeby w pf odrazu było  po zatwierdzeniu. Zawsze ponad 2 h czekam.

Mysle, że oni indeksuja bazy co jakiś czas i pojaiwnie sie w pF nie zalezy od momentu przyjecia, tylko od chwili indeksowania. Jeden bedzie czekał 2 h, inny 15 minut
Odpowiedz
8h - i czekacza szlag trafił. Nie zdążyłem dosłać pozostałych Icon_cry
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
niecałe 8h
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 267 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości