Czas oczekiwania na review
Czy Ci od soboty dalej czekają?
Odpowiedz
+.-. 55h
Odpowiedz
(2015-06-08, 16:05:53)Esdras napisał(a): +.-.  55h

dzieki za info, zostalo mi jeszcze 68min uploadu na FTP wiec chyba zdazeIcon_cheesygrin
Odpowiedz
53h i spotkanie z rzeźnikiem, mam nadzieję, że we środę będzie miał wolne, bo właśnie wrzucam czekacza Icon_razz
Odpowiedz
To mi wypadnie na 7:00 rano, może będę miał znów szczęście i rzeźnik będzie jeszcze spał. Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2015-06-08, 17:02:33)RedMoon napisał(a): To mi wypadnie na 7:00 rano, może będę miał znów szczęście i rzeźnik będzie jeszcze spał. Icon_cheesygrin

Pewnie trochę szybciej, czas po poniedziałku mocno się skraca, wrzucam teraz celując w 36-40h, czyli na europejski środowy poranek Smile
Odpowiedz
No jednak nietypowo się przedłużyło coś, 59/60 h oczekiwania. Akceptowalność 100%, 60 na 60 przyjętych, więc rzeźnik chyba jeszcze śpi. Icon_wink
Odpowiedz
u mnie też około 60 H. Ale niestety rzeźnik już wstał akceptowalność 3 na 150 powód odrzucenia do wszyskich focus, wnioski wysłać mu ponownie Smile
Odpowiedz
(2015-06-09, 16:31:20)fotoluk1983 napisał(a): u mnie też około 60 H. Ale niestety rzeźnik już wstał akceptowalność 3 na 150 powód odrzucenia do wszyskich  focus, wnioski wysłać mu ponownie Smile

Wysłać ale nieco przemieszać z nnymi  i rozbić na grupy  troszkę poczekać i wrzucać Icon_wink ..a nuż przejdą i zarobią na siebie...ktos tu pisał że oni mają w swojej bazie przez jakiś czas pliki odrzucone .. Icon_biggrin
Odpowiedz
(2015-06-09, 16:48:56)oxygenka napisał(a): Wysłać ale nieco przemieszać z nnymi  i rozbić na grupy  troszkę poczekać i wrzucać Icon_wink ..a nuż przejdą i zarobią na siebie...ktos tu pisał że oni mają w swojej bazie przez jakiś czas pliki odrzucone .. Icon_biggrin


Wiem ale ja juz tak robiłem i wrzucałem odrazu jak odrzucili i wtedy przyjmowali 70%
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 267 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 40 gości