Miłe zaskoczenie na Fotolii
(2015-04-29, 09:06:38)Zeta napisał(a): nie tylko, trza się nauczyć....

Dokładnie, a co dopiero zaznajomiłem się ze starym a już trzeba nowy poznawać Smile
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
Co do nowego wyglądu to łatwo się ogarnąć Smile ale nie wiem po co go zmieniać. Wcześniej do swoich plików można było dostać się po jednym kliknięciu, teraz trzeba wchodzić w te zakładki i foldery.
Odpowiedz
(2015-04-29, 15:06:13)fotorince napisał(a): Piękna miejscówka gdzie to?
Co do cen napisałem do nich od razu jak podnieśli cenę do 60 na brązowym i zmienili w 1 dzień więc napisz,nie ma na co czekać.
Tyle że za 17 pobrań będę pisał znowu....że się tak pochwalę przy okazji;]

To niemiecka, snobistyczna wyspa Sylt na Morzu Północnym. Znana m. inn. z tego, że powstał tam film Polańskiego: Ghost Writer. Trafiłem tam na koniec sezonu początek września - więc było znośnie jeśli chodzi o koszty pobytu, a pogoda była wymarzona na zdjęcia. 
Normalnie przez większą cześć roku wieje tam, leje, i są chmury. A w pełnym sezonie letnim - jak jest ok. z pogodą, to jest  nieznośnie drogo Smile  Ale polecam, jak kogoś interesuje.
shutterstockistockphotodreamstimefotolia
Odpowiedz
Dzięki za infoSmile
Odpowiedz
Doczłapałem do srebra,yupi;]
Odpowiedz
(2015-05-05, 22:12:10)fotorince napisał(a): Doczłapałem do srebra,yupi;]

Pogratulować kolejnego szczebelka.
Odpowiedz
Podziękował;]
Odpowiedz
(2015-05-05, 22:12:10)fotorince napisał(a): Doczłapałem do srebra,yupi;]

Gratuluję Tomciu Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Co by tak każdemu z osobna w razie co nie dziękować to dziękuję wszystkim,tych co ta informacja rozzłościła też dziękuję Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Ja to się Tomciu ucieszyłem z tego podwójnie. Pierwszy raz, że już masz to srebro, a drugi raz, że ja miałem je znacznie szybciej od Ciebie Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości