Czas oczekiwania na review
wróciło do normy i nie trafiłem na rzeźnika Icon_wink, po 37 godzinach przyjęte- są w folio.
Odpowiedz
No trzeba brać się do roboty Smile
Odpowiedz
35h 100%
Odpowiedz
Mam takie pytanie: czy Shutterstock (ew, Dreamstime i iS, bo Fotolia na pewno) akceptują MR z datą "od ... do", czy też trzeba do każdego pstryka zrobionego nazajutrz wypełniać osobną papierologię?
Odpowiedz
(2015-04-29, 12:01:24)Swirk napisał(a): Mam takie pytanie: czy Shutterstock (ew, Dreamstime i iS, bo Fotolia na pewno) akceptują MR z datą "od ... do", czy też trzeba do każdego pstryka zrobionego nazajutrz wypełniać osobną papierologię?

Wszystkie stocki prócz IS akceptują poprzednie umowy....ale ja dla własnego spokoju i tak za każdym razem podpisuję nową i trzymam.
Z tego co mi się obiło o uszy wymagają nowych umów po przekroczeniu progów wieku,20-30-40 lat itd.....aczkolwiek tego akurat nie jestem pewien na 100%.
Odpowiedz
(2015-04-29, 13:01:56)fotorince napisał(a): Wszystkie stocki prócz IS akceptują poprzednie umowy....ale ja dla własnego spokoju i tak za każdym razem podpisuję nową i trzymam.
Z tego co mi się obiło o uszy wymagają nowych umów po przekroczeniu progów wieku,20-30-40 lat itd.....aczkolwiek tego akurat nie jestem pewien na 100%.

Znaczy na Shutterstock mogę się odwołać do umowy z datą marcową dla pstryka z kwietnia (dla tego samego modela oczywista)
(?) 
Czyli jak w dacie sesji napiszę: (np) 24-29.02.2015 dla wersji w obcym języku to będzie: 02.24-29.2015 to powinno być przyjęte tym bardziej. (?)

Dziecko eksploatuję i nie chce mi się pisać MR'a dla każdego obrazka osobno.
Na Dreamstime jest jedna umowa i limity wieku, opisane w regulaminie.
Odpowiedz
(2015-04-29, 13:17:28)Swirk napisał(a): Znaczy na Shutterstock mogę się odwołać do umowy z datą marcową dla pstryka z kwietnia (dla tego samego modela oczywista)
(?) 
Czyli jak w dacie sesji napiszę: (np) 24-29.02.2015 dla wersji w obcym języku to będzie: 02.24-29.2015 to powinno być przyjęte tym bardziej. (?)

Dziecko eksploatuję i nie chce mi się pisać MR'a dla każdego obrazka osobno.
Na Dreamstime jest jedna umowa i limity wieku, opisane w regulaminie.

Ad 1 Oczywiście
Ad 2 Nigdy nie stosowałem rozpiętości dat na umowie więc nie wiem,zawsze dla każdego dnia mam osobną umowę.Nawet jak robiłem sesję na przełomie dni (w nocy,kilka zdjęć z modelką powstało przed północą,kilka po północy więc w exifie były już różne dni) to pisałem dwie umowy.
Zresztą....jak Ci cokolwiek odrzucą ze względu na MR to napiszesz nowy,zrobisz ponowny upload i po problemie.
Odpowiedz
Dziękuję pięknie
Odpowiedz
dzisiaj 26h 100%
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
Ktoś coś wie, jakie mamy czasy? I jak z indeksacją?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 263 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości