Czas oczekiwania na review
Dobrze, że chociaż Ty je widzisz, bo Klienci nie :/
Odpowiedz
(2015-04-14, 21:57:55)alga38 napisał(a): Dobrze, że chociaż Ty je widzisz, bo Klienci nie :/

Ależ skąd jestem u koleżanki weszła jako klient.. podałam jej ID jednego ze zdjęć z czekoladkami weszła ,widzi , może kupić ...ale wyjęła z szfki czekoladę i własnie ją  kończymy... niestety koniec biesiady muszę do domu..i do wyrka .. po czekoladzie tylko zostały wspomnienia na kubkach smakowych..Smile
Odpowiedz
(2015-04-14, 22:21:31)oxygenka napisał(a): Ależ skąd jestem u koleżanki weszła jako klient.. podałam jej ID jednego ze zdjęć z czekoladkami weszła ,widzi , może kupić ...ale wyjęła z szfki czekoladę i własnie ją  kończymy... niestety koniec biesiady muszę do domu..i do wyrka .. po czekoladzie tylko zostały wspomnienia na kubkach smakowych..Smile

sfociłaś to ? Icon_wink
______________
:twisted:
Odpowiedz
Czas :13h
Odpowiedz
Zdjęcia 18h. Editoriale wiszą dalej.
Odpowiedz
Icon_mrgreen Wrzuciłam paczkę 12/13 kw..dziś mamy 15 a  do dziś foty  nie rozpatrzone ,rzeźnik mnie ukarał ? czy  co? Icon_rolleyes
Odpowiedz
(2015-04-15, 19:14:04)oxygenka napisał(a): Icon_mrgreen Wrzuciłam paczkę 12/13 kw..dziś mamy 15 a  do dziś foty  nie rozpatrzone ,rzeźnik mnie ukarał ? czy  co? Icon_rolleyes

ostatnio na forum szutera pisali, że fot niektórych contrybutorów już nie przyjmują Icon_wink
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2015-04-15, 19:16:16)GregorK napisał(a): ostatnio na forum szutera pisali, że fot niektórych contrybutorów już nie przyjmują Icon_wink

No tak wszystko przez mój wpis o rzeźnku /kobiecie z tasakiem.. Icon_cry kara musi być długa i uciążliwaIcon_wink
Odpowiedz
(2015-04-15, 19:14:04)oxygenka napisał(a): Icon_mrgreen Wrzuciłam paczkę 12/13 kw..dziś mamy 15 a  do dziś foty  nie rozpatrzone ,rzeźnik mnie ukarał ? czy  co? Icon_rolleyes

No i mamy 16.04 a moje foty nadal wiszą do rozpatrzenia... od 12.04 Icon_mrgreen teraz to mnie utwierdza Smile  podpadłam no musi że mamy jakiegoś szpiega  w krainie deszczowców Icon_cool wsród ispektorów .. następnym razem przydepnę sobie język zanim coś napiszę na naszych  Icon_lol
Odpowiedz
Moje wiszą od wczorajszego poranka - nie wiem, czy jest sens w tym tygodniu cokolwiek ładować na ss...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości