Czas oczekiwania na review
Pewnie pojawią się w piątkowy wieczór  Icon_sad
Odpowiedz
Chyba nadmiar wysokiej jakości materiału zablokował ich serwery. Mi też zdjęcia "wiszą gdzieś tam" od 2giej w nocy.
Odpowiedz
http://submit.shutterstock.com/home.mhtml
czy na głównej stronie dla dostawców pokazuje Wam prawidłową ilość zaakceptowanych zdjęć ?
U mnie czarna dziura Icon_cheesygrin ... wrzucam, akceptują... a licznik stoi w miejscu (licznik fot w kolejce do akceptacji działa)
Odpowiedz
(2015-01-22, 15:08:00)adalbert74 napisał(a): http://submit.shutterstock.com/home.mhtml
czy na głównej stronie dla dostawców pokazuje Wam prawidłową ilość zaakceptowanych zdjęć ?
U mnie czarna dziura Icon_cheesygrin ... wrzucam, akceptują... a licznik stoi w miejscu (licznik fot w kolejce do akceptacji działa)

U mnie to samo przyjęte 36 fot i wiszą gzieś w poczekalnii albo wpadły w czarna dziurę.. choroba a tak liczyłam że now dostawa ruszy mizerna sprzedaż Icon_cry Icon_mrgreen
Odpowiedz
Ja tez czekam od wczoraj...zdjęć nadal nie ma w portfolio...
Odpowiedz
Po 12h od akceptacji coś zaczyna się pojawiać w pf.
Odpowiedz
(2015-01-22, 18:58:01)Esdras napisał(a): Po 12h od akceptacji coś zaczyna się pojawiać w pf.

U mnie akceptacja była ok  4 w nocy..  no może się wreszcie coś ruszy
Odpowiedz
19h oczekiwania praktycznie bez strat własnych, zdjęcia zatwierdzone o 5 rano i już widoczne w bazie. Jedynie co zastanawia to to, że z 4 edytoriali zatwierdzili 1 a 3 dalej czekają na zatwierdzenie.
Odpowiedz
Ups, chyba zaliczyłem poślizg. Czekam już 24 godziny Icon_wink
Odpowiedz
(2015-01-26, 09:27:23)Nightman napisał(a): 19h oczekiwania praktycznie bez strat własnych, zdjęcia zatwierdzone o 5 rano i już widoczne w bazie. Jedynie co zastanawia to to, że z 4 edytoriali zatwierdzili 1 a 3 dalej czekają na zatwierdzenie.

Edytoriale chyba ocenia kto inny, zawsze jak wysylam w jednej pace z normalnymi RF to albo sa szybciej albo na raty ale nigdy razem w tym samym czasie co RF
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 263 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości