Czas oczekiwania na review
U mnie widać wszystkie odrzuty, włącznie z egzaminacyjnymi - kwiecień 2014.

dzis mityczny rzeźnik mnie oszczędziłIcon_wink, czas - 5 h - 100 %

wrzucałam to co było odrzucone w zeszłym tygodniu...
Odpowiedz
8h - 100%
______________
:twisted:
Odpowiedz
3h - 100%
Miałem kiedyś zadać to pytanie na forum... ale przetestowałem to właśnie na sobie.

Otóż odrzucono mi na shutterstocku zdjecie dość mocno zmodyfikowane (typu vintage)... ale przyjęte zostało w innych bankach. Po miesiącu okazało się, że np. na Dreamstime sprzedaje się swietnie i zarobiło całkiem sporo $
Dzis wysłałem je ponownie do SH wraz z krótką adnotacją, by rozważyli je raz jeszcze uwzględniając "selling potential" ( i podałem informacje dotycząca jego sprzedaży w innych bankach)
Czy zdażyło się Wam w ten sposób przekonywać inspektorów do akceptacji jakiegoś nietypowego obrazu?
Zdjecie zostało dzis przyjęte Smile
Nie wiem, czy to kwestia braku rzeźnika, czy tez rzeczowa argumentacja w przypadku kontrowersyjnego obrazu zadecydowały o przyjęciu.

To pewnie temat do innego wątku... Ale najbardziej mnie irytują sytuacje, gdy z serii zdjec jedno zostaje odrzucone z powodu naruszenia praw autorskich (np. napis na koszulce typu PARIS, czyli żadna nazwa handlowa, logo, etc)... 7 akceptują... 1 odrzucone (trafiło do innego inspektora?)
Odpowiedz
poczekaj, jak Ci za gwiazdkę na guziku odrzucą całą serię Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2015-01-13, 20:51:51)GregorK napisał(a): poczekaj, jak Ci za gwiazdkę na guziku odrzucą całą serię Icon_cheesygrin

Już miałem taką absurdalną sytuację, gdy odrzucili mi serie za symbol CE na rękawiczce ogrodowej...  Icon_cheesygrin
Odpowiedz
przyjętych 116 ze 117, około 7 godzin
Odpowiedz
Przepraszam jeszcze za mały off topic ale spojrzałem na portfolio kolegi Miłosza - 20 tys fot natłukłeś, opisałeś i wysłałeś w dwa lata ?! Pracujesz 24h? Smile
Odpowiedz
(2015-01-14, 01:28:01)niserin napisał(a): Przepraszam jeszcze za mały off topic ale spojrzałem na portfolio kolegi Miłosza - 20 tys fot natłukłeś, opisałeś i wysłałeś w dwa lata ?! Pracujesz 24h?  Smile

Jestem ciekawy jak przy takiej ilości wygląda sprzedaż.
Odpowiedz
Widać po avatarku.. kolega ma garnitur.. chodzi do fryzjera.. coś tam dobrego popija Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2015-01-14, 09:31:14)ambrozinio napisał(a): Widać po avatarku.. kolega ma garnitur.. chodzi do fryzjera.. coś tam dobrego popija Icon_cheesygrin

Zaraz popija Tobie wszystko z jednym się kojarzy  Icon_cheesygrin pali jakieś zioło aby być wiecznie pod parą i mieć moce przerobowe  Icon_lol
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 267 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości