Przywitaj się na forum!
hehehe, nawet niezłyIcon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-11-25, 19:57:15)fotoaloja napisał(a):
uważam, że Wielki Brat powinien mi dać bonusa z okazji mojej zmiany awatara i mi usunąć ten poziom 10% ostrzeżeń ...

....hmmmm....

....bo tak to wygląda jakby mnie ostrzegał, żebym nie posunęła się za daleko;D;P

dostałaś ostrzeżenie za zmianę image?  Icon_eek
Odpowiedz
nie, to kiedyś tam było za coś tamSmile

(zaraz mnie wywalą stąd za spamowanie czy coś)
Odpowiedz
jak sobie cycki we własciwym miejscu ustawisz, to nikt Cie nie wywali Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-11-25, 20:47:11)GregorK napisał(a): jak sobie cycki we własciwym miejscu ustawisz, to nikt Cie nie wywali Icon_cheesygrin

Teraz dopiero zauważyłem, normalnie ze śmiechu oplułem ekran jak przeczytałem ten tekst i zobaczyłem awatara Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-11-25, 20:47:11)GregorK napisał(a): jak sobie cycki we własciwym miejscu ustawisz

Dlaczego uważasz, że są w niewłaściwym miejscu? U niektórych sie tak rozłażą na boki, szczególnie na leżąco Icon_razz
Odpowiedz
ja to już tak zaplułam od rana monitor, że z trudem się do Was przekopujęIcon_cheesygrin

a
zapomniałam dodać na wstępie, że to są pachy ...
Odpowiedz
Oj Jolka Jolka Icon_cheesygrin Stoisz tu przed nami z popiersiem, bez bluzki, blada taka i wmawiasz nam jeszcze, że to pachy Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-11-26, 08:13:07)ambrozinio napisał(a): Stoisz tu przed nami z popiersiem...

Obstawiam, żę Jolcia leży Icon_razz
Odpowiedz
po prostu cycki ma na brzuchu i się nie załapały do zdjęcia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości