Czas oczekiwania na review
Ja się tak bujnąłem jak tankowiec i nie ma szans wytracić prędkość ...
Odpowiedz
ja jestem jak pontonik, 2 wiosełka i jazda pod prąd Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-11-12, 16:40:43)GregorK napisał(a): ja jestem jak pontonik, 2 wiosełka i jazda pod prąd Icon_cheesygrin

Grzesiu tylko śmieci płyną z prądemSmile
Odpowiedz
Czy ma jakieś znaczenie "strategia w wysyłaniu zdjęć"? Tzn, czy lepiej na bieżąco wrzucać po kolei podczas obrabiania, czy lepiej poczekać i zebrać większą liczbę z kilku dni i wtedy taką paczkę wysłać? Przekłada się to w jakikolwiek sposób na pozycjonowanie/sprzedaż?
Odpowiedz
(2014-11-14, 08:35:11)maccio napisał(a): Czy ma jakieś znaczenie "strategia w wysyłaniu zdjęć"? Tzn, czy lepiej na bieżąco wrzucać po kolei podczas obrabiania, czy lepiej poczekać i zebrać większą liczbę z kilku dni i wtedy taką paczkę wysłać? Przekłada się to w jakikolwiek sposób na pozycjonowanie/sprzedaż?

Tego to chyba nikt do końca nie wie
Odpowiedz
Ja robiłem różne eksperymenty z uploadem. Najlepsze rezultaty przynosi ładowanie dużych paczek, wysokiej jakości materiału, codziennie ... Dasz radę? Bo ja nie Icon_cheesygrin  Poza takim systemem każdy inny działa podobnie.
Odpowiedz
Tomek - daję z siebie wszystko, by dać radęIcon_wink
Odpowiedz
No najlepiej pewnie tak jak pisze Tomek.. ale ja tak to chyba musiał bym 3 miesiące fociś, 3 miesiące obrabiać i potem tydzień wrzucania codziennie Icon_razz
Odpowiedz
Zapuściłem czekacza... 9:30..
Odpowiedz
Przedwczoraj wrzuciłem paczkę, wczoraj przeszła, czyli czas się skrócił znacząco.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości