Miłe zaskoczenie na Fotolii
(2014-10-31, 06:25:14)122 napisał(a): File Name: invalid girl on the wheelchair with friend outdoors 
Pewnie się czepiam, ale powinno raczej być "disabled girl".
Odpowiedz
Dzisiaj jak prawie codziennie kolejna fajna sprzedaż:
[Obrazek: FotoliaComp_60538034_JYuR2ME3YxBXZiOueWGt6EFY4HbVZoDj]
Dla mnie 2,30 ale przynajmniej zdjęcie jest w kolekcji standardowej. 
Odpowiedz
Co to znaczy, ze zdjecie jest w kolekcji standardowej?
Odpowiedz
(2014-11-07, 14:25:06)fotek napisał(a): Co to znaczy, ze zdjecie jest w kolekcji standardowej?

Tzn. tutaj http://pl.fotolia.com/Info/Images/StandardCollection
Odpowiedz
o! a tam nas dużo i Kamil i Ania i Jacek Smile
Odpowiedz
Nie spodziewałem się, że przy Święcie coś wpadnie z Fotolii, a tu nagle aż cztery X.... Szkoda tylko, że w dwóch  z trzech sprzedanych dziś zdjęciach nie ustawiłem maksymalnej stawki - 50 kredytów a tylko 30, ale co tam i tak jest super.  
Odpowiedz
święto jest tylko w PL, reszta świata pewnie nie wie, gdzie taki kraj leży Icon_wink
______________
:twisted:
Odpowiedz
W stanach maja też Swieto Kombatanta.. ale reszta świata raczej ma zykły, roboczy dzień Smile
Odpowiedz
(2014-11-11, 19:42:42)fotek napisał(a): W stanach maja też Swieto Kombatanta.. ale reszta świata raczej ma zykły, roboczy dzień Smile

W UK,Francji Belgii swietuje sie 100 lecie rozpoczecia (zakonczzenia) I wojny Swiatowej, choc glowne obchody mialy miejsce wczoraj, dzis jest to glowny temat kazdego serwisu itp.
Odpowiedz
(2014-11-11, 19:46:52)yuma2 napisał(a): W UK,Francji Belgii swietuje sie 100 lecie rozpoczecia (zakonczzenia) I wojny Swiatowej, choc glowne obchody mialy miejsce wczoraj, dzis jest to glowny temat kazdego serwisu itp.

Nie zauważyłem, aby Europa zachodnia świętowała, ale ... ja się nie znam Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości