Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos?
Mi ogólnie bardzo się tam w ostatnich dniach zwiększyła sprzedaż. Po parę DLi dziennie wpada (szkoda tylko, że praktycznie wszystko to subskrypcja). Nie wiedziałem, że da się usunąć tam bezproblemowo fotki z PP. Od razu po przeczytaniu waszych postów do nich napisałem z taką prośbą Icon_cheesygrin
Odpowiedz
W ślad za Wami, również wysłałem do DepositPhotos polecenie wykluczenia moich obrazów ze stron partnerskich. Nie minęła godzina i otrzymałem maila zwrotnego

Your portfolio has been removed from our API re-seller sites.

Zobaczymy co będzie dalej Icon_wink
Odpowiedz
(2014-04-29, 22:05:31)alzajac napisał(a): Mi ogólnie bardzo się tam w ostatnich dniach zwiększyła sprzedaż. Po parę DLi dziennie wpada (szkoda tylko, że praktycznie wszystko to subskrypcja).

Ja mam sporo za kredyty,dziś nawet kolejny za 4,40$ ale za to znajomy mówi że ma sporo za kredyty na Fotolia a ja w przerażającej większości abonament.
Chyba po prostu kwestia czego kto szuka na danym stocku i....szczęściaIcon_wink
Odpowiedz
No i stało się to co musiało się stać...Depositphotos wyprzedził Fotolia u mnie i awansował tym samym na drugie miejsce.
Umarł król,niech żyje król;]
Odpowiedz
a mi deposit praktycznie nic nie sprzedaje, kilka DLi w miesiącu.
Fotolia zresztą też po wyłaczeniu tego $1 stoku.
______________
:twisted:
Odpowiedz
Ale Grzesiu mój najmilszy;]....bez urazy ale czy Ty kiedyś chwaliłeś jakikolwiek stock?;>
Odpowiedz
Wszystkie stoki są świetne, tylko moje zdjęcia do dupy, co zawsze podkreślam.

ponadto, 3 pobrania przez ostatni tydzień na FT, a na DepositPhotos jeszcze żadnego w maju ...

nie mam podstaw żeby cokolwiek chwalić. ale to wina tylko i wyłacznie moich produkcji.
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-05-09, 15:17:20)GregorK napisał(a): .... a na DepositPhotos jeszcze żadnego w maju ...

Kłamczuch Icon_razz
Odpowiedz
No i Grzesiu doigrałeś się,czekaj niech ja Cie dorwę w swoje łapki;]
Odpowiedz
faktycznie, jedno pobranie za $0,27 - żyć nie umierać Icon_sad
______________
:twisted:
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Icon_exclaim Przeglądanie zdjęć dodawanych do Depositphotos kaczor58 268 125 634 2013-09-28, 08:16:41
Ostatni post: MattZ90
  Automatyczne odnawianie zakupionej subskrypcji zdjęć w Depositphotos rsz 1 6 038 2011-12-27, 10:23:32
Ostatni post: dotios

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości