Wpłaty z Partner Program
Aha dzięki, to teraz wszystko jasne.
Odpowiedz
I w tym momencie dobrze jest policzyć ile zarobiliśmy za dany rok a ile IS. Przypomnę, że średnia dla contrybutora to 16% podczas gdy dla panNa i władcY iS 84% Po tej lekturze "diametralnie wzrasta miłość do IS" a zaufanie do kwadratu powyższych...
Odpowiedz
A no niestety.

To ja łaskawie daję im szansę na poprawę wizerunku. Proponuję, niech zmienią prowizję na odwrotną 84% dla nas reszta dla nich, bo tak naprawdę tak powinno to wyglądać, lub przynajmniej 50/50.
Odpowiedz
Damian, pytałam już czy są zainteresowani taką zamianą... Powiedzieli, żebym spadała na drzewo, spadłam więc, a tym samym kamień z serca... :p
Odpowiedz
To może trzeba by utworzyć taką agencję gdzie autorzy zdjęć dostawaliby np. 60% a właściciel resztę. Powinna mieć wzięcie.
Odpowiedz
(2014-01-12, 09:54:48)barracuda napisał(a): To może trzeba by utworzyć taką agencję gdzie autorzy zdjęć dostawaliby np. 60% a właściciel resztę. Powinna mieć wzięcie.

Są takie. Niestety nie mają wzięcia. A jakby miały, to by pewnie prowizja się zmniejszyła.
Odpowiedz
Przyszedł przelew z IStocka, zlecony 6 stycznia. czyli jak na razie nie blokują wypłat, żeby kasę odzyskać. Sam nie wiem czy to dobra czy zła informacja
Odpowiedz
A może uznali, że to nam się kasa należy i zliczają czego nie naliczyli Icon_cheesygrinIcon_cheesygrin
Odpowiedz
A czemu mieli by blokować wypłaty? W razie czego konta będą na minusie Smile
Odpowiedz
(2014-01-13, 20:02:12)TaWhy napisał(a): A czemu mieli by blokować wypłaty? W razie czego konta będą na minusie Smile

najwyżej odsetki doliczą Icon_wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Partners program tylko w 2 i 3 tygodniu? Edge 5 4 666 2015-11-27, 21:31:28
Ostatni post: Edge

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości