Czas oczekiwania na review
(2013-11-25, 13:25:02)alga38 napisał(a): uuuu....... to musi boleć...

No boli, zwłaszcza że cześć zdjęć to zdjęcia z poprzedniej sesji które sobie 'zostawiłem na później' żeby nie bylo similarów. poprzednio prawie 100% akcpet, teraz 100% odrzut. i nie były ani ostrzone ani specialnie odszumiane. standardowe ustawienia jak zawsze. trzeba będzie załadować raz jeszcze.Smile

(2013-11-25, 13:35:10)ambrozinio napisał(a): Co mogę napisać jeśli chodzi o odrzuty.. zauważyłem, że bardziej przykładają się jeśli chodzi o powód. W ostatnich dwóch odrzutach miałem konkretne przykłady podane co jest nie tak wg. niego Smile

to ja mam dokładnie odwrotne odczucia.
Odpowiedz
dziś faktycznie debil jakiś siedzi, własnie mi przyjęli paczkę, właściwie odrzucili chyba z 95% Icon_cheesygrin

idiota i tyle.
______________
:twisted:
Odpowiedz
lada moment moje sprawdzi więc proszę nie straszyć...
Odpowiedz
może przeczytali nasze apele o ostrzejszą selekcję wysyłanych zdjęć ? Icon_wink
Odpowiedz
(2013-11-25, 14:01:51)canion1 napisał(a): może przeczytali nasze apele o ostrzejszą selekcję wysyłanych zdjęć ? Icon_wink

ale to nie byla selekcja. to była egzekucjaSmile
Odpowiedz
na wojnie zawsze są straty.
Odpowiedz
(2013-11-25, 14:04:05)canion1 napisał(a): na wojnie zawsze są straty.

Prawda... mi odrzucili 2 jedzonka za poor lighting lub zły balans bieli Smile

PS. A ktos tu gdzies pisał że tylko Fotolia taka beeee Smile
Odpowiedz
Przetrwamy tego inspektora jak i wcześniejszych. Jak się napatrzą na setki tysięcy gniotów to można zrozumieć że nerwy nie wytrzymują Icon_wink
Odpowiedz
u mnie nawet trademark się znalazł. dla mnie to było podejście ewidentnie - odrzucać, nie ważne za co Icon_cheesygrin - za odszumianie i wyostrzanie zdjęć, którego nigdy nie robię, za światło, za żle zrobione zbliżenie tosta, w zasadzie to miałem chyba wszystkie powody odrzutów losowo wklejone w zdjęcia.

ładuje nową paczkę, tanio skóry nie oddam Icon_wink
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2013-11-25, 14:16:33)GregorK napisał(a): ładuje nową paczkę, tanio skóry nie oddam Icon_wink

I tak trzymać Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 267 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości