Czas oczekiwania na review
206,287 nowych obrazów dodanych w tym tygodniu
Odpowiedz
(2013-10-22, 21:57:32)Wuja napisał(a): 206,287 nowych obrazów dodanych w tym tygodniu

Te 7 na końcu to moje Smile.

Kropla w morzu. Z drugiej strony coś tam się sprzedaje, więc chyba jeszcze warto dodawać.
Odpowiedz
No i nie zdążyłam dorzucić nowych fot do oczekujących, cholender, pospieszalscy!
Paczka wrzucona 24-go o 10:00 przyjęta 26-go o 22:00. 100% approved Icon_wink
Odpowiedz
(2013-10-26, 03:14:00)Ariene napisał(a): No i nie zdążyłam dorzucić nowych fot do oczekujących, cholender, pospieszalscy!
Paczka wrzucona 24-go o 10:00 przyjęta 26-go o 22:00. 100% approved Icon_wink

Nocny Marek, czy nie mieszkasz w Polsce? Smile

Sorry za OT.
Odpowiedz
Spać nie mogę... nie widzisz co się dzieje?! Stocki się kończą, $ spada na ryj, konkurencji coraz więcej, zniżki % dla dostawców... itp, itd... Robić trzeba, a nie tylko narzekać!

No dobra, właśnie wróciłam z Black Night i skończyłam to, czego nie zdążyłam przed wyjściem :p Swoją drogą, chyba pomyliłam sale, bo kupa śmiechu jak na najlepszej komedii... Ale, darowanemu koniowi nie... nie narzekam Icon_wink
Odpowiedz
(2013-10-26, 10:37:52)Ariene napisał(a): No dobra, właśnie wróciłam z Black Night i skończyłam to, czego nie zdążyłam przed wyjściem :p...

A już przez chwilę myślałem, że nie tyko ja po nocach zdjęcia robię. A jednak... Smile
Odpowiedz
Chyba rzeczywicie wyłapuja czekacze. Wrzuciłem go wczoraj o 21:10, a dzisiaj o 7:25 został przyjety Icon_sad
Odpowiedz
Fotek, już któryś raz rozpatrzyli Tobie szybciej i to znacznie... Czekam z paczką drugi dzień... Icon_evil Pewnie ładujesz im paczki po stówce i więcej, to i Cię kochają bardziej...? Icon_wink
Odpowiedz
(2013-10-27, 09:37:48)Ariene napisał(a): Fotek, już któryś raz rozpatrzyli Tobie szybciej i to znacznie... Czekam z paczką drugi dzień... Icon_evil Pewnie ładujesz im paczki po stówce i więcej, to i Cię kochają bardziej...? Icon_wink

No nie wiem, to był tylko 1 plik. A paczki mam tylko po 30-40 zdjęć
Odpowiedz
1 plik czekacza? Icon_cheesygrin I wszystko jasne! Icon_cheesygrin
SS musi mieć polewkę z Was Icon_mrgreen
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 37 gości