Przywitaj się na forum!
Grzesiu, będzie dobrze. Słabo szło bo się nie przywitałeś. Teraz ruszy z kopyta. Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Oj dopiero trafiłem na ten dział;]
Witam wszystkich,mam na imię Tomasz,na stockach działam od roku bez tygodniaIcon_cheesygrin
Pozdrawiam sukcesów życzącIcon_wink
Odpowiedz
Witaj
a jak efekty po tym roku?

hej
Odpowiedz
To zależy,dla jednych pewnie słabe,dla innych niezłeIcon_wink
Bezsprzecznie number one to SS,drugi poziom cenowy,około 250 pobrań miesięcznie przy pf liczącym 400 zdjęć.
Drugie i trzecie miejsce,niemalże łeb w łeb IS i Fotolia ale dość znacząco odstają od SS.
Dalej deposit który radzi sobie coraz lepiej u mnie i bida rzekłbym na Dreamstime oraz 123 rf choć zaliczam tam po kilka DL-i miesięcznie.
Stawkę zamyka Alamy na który dopiero zacząłem upload niedawno i jeszcze nic nie zarobiłem.
Podsumowując jest lepiej niż zakładałem zaczynając ale mój promotorIcon_cheesygrin wciąż mnie ochrzania że to wszystko to za małoIcon_wink

P.S Nicka promotora nie podaję bo nie wiem czy sobie tego życzyIcon_wink
Odpowiedz
(2013-09-24, 12:14:40)fotorince napisał(a): P.S Nicka promotora nie podaję bo nie wiem czy sobie tego życzyIcon_wink

Nie musisz, niektórzy wiedzą kto zacz Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Ale tylko wybrańcyIcon_cheesygrin
Odpowiedz
(2013-09-24, 12:14:40)fotorince napisał(a): Podsumowując jest lepiej niż zakładałem zaczynając ale mój promotorIcon_cheesygrin wciąż mnie ochrzania że to wszystko to za małoIcon_wink

ma rację .W kuluarach mówią że lenisz sie Tomaszu. no i wpadłeś w zle towarzysto które wywiera na Ciebie niekomercyjny wpływ. Icon_wink. tak czy inaczej roczek na stockach to okazja którą uczcić należy. Chętny i zainteresowany.
Odpowiedz
(2013-09-24, 13:14:54)canion1 napisał(a): tak czy inaczej roczek na stockach to okazja którą uczcić należy. Chętny i zainteresowany.

TiaaIcon_cheesygrin
Ja jestem do dyspozycji a raczej moja czworonożna miłośćIcon_cheesygrin
Ty rzucasz terminem-ja staram się dostosować...tylko prognozy kontrolujIcon_wink
Bo rozumiem że tym jesteś zainteresowanyIcon_wink
Odpowiedz
Ty o zdjęciach a ja o zwykłej popijawie mówię
Odpowiedz
no i samo wyszlo kto tu promotor Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości