Czas oczekiwania na review
(2013-09-17, 06:42:22)Nightman napisał(a): Przyjęte wczoraj o 22:35 do teraz brak w portfolio Icon_sad

Ostatnio pojawienie sie w PF trwało ok. 3 godzin, ale może to nie zalezy od chwili przyjęcia a od momentu indeksowania bazy.
Odpowiedz
Dorzuciłem, nie wiem czy nie za późno w takim razie..
Odpowiedz
Trzymam kciuki za... Smile

... za tym aby nie było tak jak alzajac zapodał Icon_lol
Odpowiedz
(2013-09-17, 07:20:46)fotek napisał(a): Ostatnio pojawienie sie w PF trwało ok. 3 godzin, ale może to nie zalezy od chwili przyjęcia a od momentu indeksowania bazy.

Kuźwa ja to mam jakiegoś pecha...
- zdjęć w portfolio brak
- wysyłka przez FTP kuleje
- zdjęcia na 123RF przepadły nawet support nie odpisuje
- "L-ki" na Shutterstock nie chcą codziennie wpadać
- chciałem zrobić obrót monetą to $ nisko siedzi
szkoda gadać Icon_sad
Odpowiedz
No tak to jest, że biednemu i uczciwemu wiatr zawsze w oczy.. ale jednego Ci nikt nie zabierze.. Twojego talentu i zaje*super zdjęć! Icon_cheesygrin

Dla pocieszenia Ci powiem, że ja zawsze jak obrócę walutą to następnego dnia idzie w górę albo na odwrót... poczekam jeszcze jeden dzień a tu siuuup w dół Smile
Odpowiedz
eh. pozazdrościć sum jeśłi zmiana kursu o 1% ma tak strategiczne znacznie.
Odpowiedz
przyjęte ... zero strat w ludziach (i zdjęciach)

wrzucone: 14.09 8:20 plik: 15410****
przyjete: 17.09 9:22
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2013-09-17, 08:34:40)ambrozinio napisał(a): No tak to jest, że biednemu i uczciwemu wiatr zawsze w oczy.. ale jednego Ci nikt nie zabierze.. Twojego talentu i zaje*super zdjęć! Icon_cheesygrin
Gdyby tak każdy moderator podchodził do sprawy jak Ty Icon_confused Ale nic to "Kapitanie" łapię wiatr w żagle może jutro będzie lepiej. Icon_biggrin

(2013-09-17, 08:34:40)ambrozinio napisał(a): Dla pocieszenia Ci powiem, że ja zawsze jak obrócę walutą to następnego dnia idzie w górę albo na odwrót... poczekam jeszcze jeden dzień a tu siuuup w dół Smile
W takim razie wymień dziś parę $ a ja będę miał jutro dobry przelicznik Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2013-09-17, 09:24:45)canion1 napisał(a): eh. pozazdrościć sum jeśłi zmiana kursu o 1% ma tak strategiczne znacznie.

Dla mnie 20-30 zł różnicy przy wahaniach kursu to extra lekcja zajęć dodatkowych dla mojej córki. To wbrew pozorom dużo Smile
Odpowiedz
Wrzuta numer 35915219 z dnia 13.09 22:32 przyjęta dzisiaj 1:23 ich czasu.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 263 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości