Wpłaty z Partner Program
U mnie już 4-ty, ale faktycznie... w porównaniu z końcówka kwietnia te naliczenia sa tak dwukrotnie za małe. Może liczą tylko z jednego serwisu partnerskiego?

EDIT: Sprawdziłem... mam pobrania z obydwu serwisów PP
Odpowiedz
Albo do 4-go maja nie miałem żadnych dl z PP, albo u mnie jeszcze nie naliczają, bo ciągle mam za maj 0
Odpowiedz
4-go maja mi juz zaliczyli jakiś ochłap.
Odpowiedz
(2013-07-13, 12:49:51)fotek napisał(a): EDIT: Sprawdziłem... mam pobrania z obydwu serwisów PP

a jak sprawdzić z którego serisu są pobrania?
Odpowiedz
(2013-07-13, 13:26:50)Nightman napisał(a): a jak sprawdzić z którego serisu są pobrania?

Przyjazne to nie jest, ale mozna.
Wchodzisz w statystykę pobrań konkretnego zdjęcia, przełaczasz na zakładkę "Partner program" i masz info gdzie, kiedy i za ile zostało pobrane
Odpowiedz
Zaczęli naliczać 5-ty
Odpowiedz
To całe naliczanie im nie idzie zbytnio, każdy dzień to ok. 10% tego co było miesiąc/dwa wcześniej. Nie wydaje mi się, że sprzedaż jest niższa aż 90% w maju w stosunku do kwietnia czy marca. A w tym tempie to do końca roku tego nie naliczą.
Odpowiedz
(2013-07-13, 13:38:40)aniaz napisał(a): To całe naliczanie im nie idzie zbytnio, każdy dzień to ok. 10% tego co było miesiąc/dwa wcześniej.

No właśnie... ja mam porównanie z ostatnimi 9-cioma dniami kwietnia, czyli od momentu gdy przestałem być EX. W porównaniu z tym okresem to mam jakies 30-40% naliczenia w maju.

Byłem ciekawy Aniu jak właśnie to wygląda u Ciebie - dzieki za info Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Ha! Czytam w myślach Icon_wink 30-40% to i tak nieźle patrząc na te moje wyniki Icon_wink
Nie mam pojęcia co oni tam wyprawiają, ale solidną pracą ciężko to nazwać. Jak można zatrudniać takich nieudaczników to ja nie wiem..
Odpowiedz
Na forum IS też sie sporo osób żali, ze ma wyjatkowo niskie naliczenia w orównaniu z poprzednimi miesiącami.
Ktoś tam napisał, ze dane o spzedazy sa przekazywane w kilku oddzielnych plikach, co sugeruje, ze nie wszystkie dane sa przetwarzane.
Zobaczymy jak to sie skończy
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Partners program tylko w 2 i 3 tygodniu? Edge 5 4 666 2015-11-27, 21:31:28
Ostatni post: Edge

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości