Wpłaty z Partner Program
Widziałam właśnie Twoją wypowiedź na forum, kompletny brak szacunku w tonie jego wypowiedzi. I to nie pierwszy raz.. Traktowanie nas (ogólnie) jak jakieś dzieci, zupełnie niepoważnie. Zastanawiam się dlaczego ten człowiek jeszcze tam pracuje, gdybym u siebie miała pracownika, który w ten sposób odnosi się do mojego klienta/dostawcy/partnera dawno wyleciałby na zbity pysk.
Nie wiem co to niby za problemy techniczne mają, GI jakoś naliczyli. EXy to jeszcze mają tam jako tako, ale reszta, no cóż..
Odpowiedz
Odbił piłeczkę bez konkretów. Spychologia.
Odpowiedz
Wiadomo coś, co i jak?
Szukałem u nich na forum ale nawet tematu nie mogę znaleźć.
Po tych zmianach z dnia na dzień zaczynam się zastanawiać czy nie odwalą kolejnego numeru i zrobią nam ceny jak ref. na DP/SS... 0,04 za sprzedaż.
Odpowiedz
http://www.istockphoto.com/forum_message...644&page=1
Odpowiedz
Dzięki
Odpowiedz
Pół godziny temu Lobo napisał, że dziś/jutro zaczną naliczać PP za maj i czerwiec, na raz. Do poniedziałku ma być wszystko naliczone. Ale jak zwykle pewnie coś popsują, bo przecież nigdy nie naliczali 2 miesięcy na raz i na pewno coś znów się w skrypcie posypie Icon_wink
Odpowiedz
Dopóki nie zobaczę koparek, to nie uwierzę!
Odpowiedz
są pierwsze centy
Odpowiedz
(2013-07-12, 00:17:05)aniaz napisał(a): Ale jak zwykle pewnie coś popsują, bo przecież nigdy nie naliczali 2 miesięcy na raz i na pewno coś znów się w skrypcie posypie Icon_wink

Mam wrażenie, że dla nich każde zadanie, nawet takie które robili już N razy to nowy challenge, tak jakby za każdym razem ktoś im tam banie resetował...
Odpowiedz
Ja mam wrażenie, ze cos sie popsuło... przed 6-ta, przy porannej kawie ze dwa razy mi sie naliczenie zaaktualizowało, a od tego czasu (3 godziny) zero zmian Icon_sad
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Partners program tylko w 2 i 3 tygodniu? Edge 5 4 666 2015-11-27, 21:31:28
Ostatni post: Edge

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości