Czas oczekiwania na review
(2013-04-10, 10:44:25)Ariene napisał(a): Już prawie tydzień czekam na rozpatrzenie paczki... urlopy dostali, czy lenia zimowego pozostałości?

Mi w niedziele rozpatrzyli wszystkie 400 plików, z których najstarsze czekały od 30 marca, a najmlodsze kilka godzin
Odpowiedz
rozpatrzyli wczoraj wrzucone 3,04. czyli tydzień czekania.
Odpowiedz
Z tego co czytam na forum Shutterstock to czas oczekiwania teraz jest straszny. Niektórzy czekają 7-10 dni a inni nawet już ponad 30 dni. Mi sprawdzili w 7 dniu 30% z tego co wrzuciłem, a reszta czeka już 14 dzień, a gdy zostanie sprawdzona zostanie przysypana. Kaplica.
Odpowiedz
Ostatni wrzut: Zdjęcia 7 dni, Ilustracje 8.
Odpowiedz
Nooo taaak... zapomniałam, że EX iStockphoto mass exodus zaatakował... Icon_neutral
Odpowiedz
I w ten właśnie sposób Mass exodus zbuduje swoje imperium przez kilka m-cy... A My biedne żuczki ziarnko do ziarnka przez wiele lat, a imperium jak nie ma, tak nie ma...
Odpowiedz
(2013-04-10, 18:41:50)alga38 napisał(a): I w ten właśnie sposób Mass exodus zbuduje swoje imperium przez kilka m-cy... A My biedne żuczki ziarnko do ziarnka przez wiele lat, a imperium jak nie ma, tak nie ma...

A temu Mass to "imperium" to skąd sie wzięło... ziarnko, do ziarnka przez wiele lat Smile
Ale nie martw sie, nie wiem jak inni, ale ja mam ledwie troche ponad 2000 plikow, wiec to jak kropla w morzu
Odpowiedz
(2013-04-10, 18:41:50)alga38 napisał(a): I w ten właśnie sposób Mass exodus zbuduje swoje imperium przez kilka m-cy... A My biedne żuczki ziarnko do ziarnka przez wiele lat, a imperium jak nie ma, tak nie ma...

Jak nie ma, jak jest... Ja się okopałem, wzmacniam i czekam. Icon_twisted
Odpowiedz
Max.. Ty to inna bajka jesteś Icon_wink
Odpowiedz
Dla Maxa może i bajka, dla innych to on zgroza i postrach! Icon_cheesygrin

Wracając do tematu... kiedyś to inspektorzy Shutterstock najszybciej pracowali, dziś ze wszystkich głównych stocków to Alamy obecnie najszybciej rozpatruje wrzuty, zachowując jednocześnie 100% akceptacji Icon_wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 267 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości