Czas oczekiwania na review
Co do lotu nad NY to nie wiem czy się opłaca - około 16 tys. zł najtaniej czarter...
Odpowiedz
(2013-01-28, 22:58:53)yanuz napisał(a): Co do lotu nad NY to nie wiem czy się opłaca - około 16 tys. zł najtaniej czarter...

Miałem na myśli podróż w jedną stronę z pełnymi skrzydłami paliwa i lądowanie w biurze SS... Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Tez po tym jak tu wyczytałem spodziewałem sie że będę czekał tydzień lub wiecej ale ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu paczke 35 fot rozpatrzyli w 4 dni. O dziwo tylko dwie im sie nie podobały za szum. Także chyba nie ma tutaj reguły. Może dlatego że wrzutę rozbiłem na dwie partie z odstępem 2 dni. Ale to tez gdybanie.
Odpowiedz
Ja czekam zdaje się 12 dzień.
Odpowiedz
U mnie zdjęcia i ilustracje czekają już 8 dzień.
Odpowiedz
Moje czekają od 23 stycznia. Pewnie wielu czeka bo w tym tygodniu tylko 78000 dodano. Może przekwalifikowują sprawdzających żeby sobie poradzili z zalewem EX z IS?
Odpowiedz
(2013-01-29, 16:13:42)Wuja napisał(a): Moje czekają od 23 stycznia. Pewnie wielu czeka bo w tym tygodniu tylko 78000 dodano. Może przekwalifikowują sprawdzających żeby sobie poradzili z zalewem EX z IS?

Dokładnie chciałem to samo napisać. Przyszła fala z IS Smile
Odpowiedz
Oby nie ściągnęła drugiej fali - limitów na uploady, bo to już byłoby Tsunami
Odpowiedz
No i się ładnie "zapchali" rozpatrują mi paczki kompletnie bez zachowania kolejności.
Nowa paczka przeszła po 3 dniach inne ponad 7 dni czekają.
Wydaje mi się że to jest efekt eksodusu z IS Smile
Coś mi jednak wydaje, że tych exów z IS wcale nie traktują ulgowo.
Odpowiedz
Według mojej oceny wszystkie stocki przysiadły z rozpatrywaniem zdjęć.
Pandemia AH1N1@iS roztacza coraz większe kręgi...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 262 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości