Czas oczekiwania na review
tak samo rozpatrzenie piątek wieczór.
Odpowiedz
Ku...a a ja trafiłem na poniedziałek rano tyle, że na rzeźnika. 115/116 odwalone. no po prostu nie mogę w to uwierzyć. Tematyka bardzo różna i niemal wszystko "to many on site". Jakaś paranoja. I tak miał gest bo jedną fotę zaakceptował Smile
Odpowiedz
ja dzisiaj podobnie na jakiegos ****** trafilem, bo zwyczajowo za focus i composition polecialo wiekszosc paczki :/ - oczywiscie kompozycja moja, cropowana do tego co chcialem a fotki ostre ze sie pochlastac mozna i wlos na pol rozdzielac - ale coz, zobaczymy jak ta sama paczka da sobie rade na innych stockach
Odpowiedz
opisane w piątek wieczorem- wisiały do teraz (czwartek popołudniu), jeśli sprawdzający mają jakieś określone dni pracy to muszę tak znów celować - bo 48/48 przyjętych Icon_wink pierwszy raz miałem 100% Icon_cheesygrin
Odpowiedz
A ja jak napisałem wcześniej w czwartek siedzi sfochowany typ - dziś rozpatrzone 2/40, wszystko inne za kompozycje... No debil.
Odpowiedz
No to miałeś pecha u mnie właśnie przyjęli 25/27
Mówiliście że się tyle czeka a tu przyjęli wrzucane od soboty i dorzucane jeszcze do wczoraj(czyli wg starego schematu)
Odpowiedz
Jak już pisałem, ta osoba jest niemożliwa... Bo naprawdę często zgadzam się albo rozumiem dlaczego dana praca została odrzucona ale jeżeli kompozycja jest powodem odrzucenia zdjęć, które weszły wszędzie indziej i nie są to kadry po 7 piwach to śmiem twierdzić, że inspektor jest nawiedzony.

W końcu ruszyli ze sprawdzaniem 3-4 dni... Pewno do Dziękczynienia, bo później ponownie 10. Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Wczoraj przyjęte 40/40 - 24h i dalej w czeluściach piekielnych.
Odpowiedz
121/121 przyjętych rewelacja. Takiego poziomu akceptacji w tak dużej paczce jeszcze nie miałem.
Odpowiedz
Wow Smile
A jak z czasem?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 263 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości