Przywitaj się na forum!
Cześć Agnieszka Smile
mam nadzieję, że dzielenie się wiedzą zadziała w obie strony.
Odpowiedz
WitajcieIcon_cheesygrin.

W zasadzie dopiero wczoraj po raz pierwszy zetknąłem się z tego rodzaju forumIcon_redface.Ukrywał jednak nie będę,że myśl o zarabianiu z fotografii chodzi mi po głowie dość głuuugoIcon_lol.Może pora na stock-aIcon_eek?Się okaże.

Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
Dla mnie bomba!
Odpowiedz
Skończyłem 50-tkę i postanowiłem zająć się tylko tym, co sprawia mi twórczą przyjemność. Wyposażyłem się w sprzęt oraz oprogramowanie. Można powiedzieć, że zaczynam.

Moim celem jest korzystać oraz dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

Pozdrawiam wszystkich Formułowiczów!
Odpowiedz
witajcie i powodzenia Smile
Agnieszko, z takimi pracami nie masz powodu do smutasa Icon_wink
Odpowiedz
(2009-11-28, 11:40:43)ireq napisał(a): Skończyłem 50-tkę i postanowiłem zająć się tylko tym, co sprawia mi twórczą przyjemność. Wyposażyłem się w sprzęt oraz oprogramowanie. Można powiedzieć, że zaczynam.
Moim celem jest korzystać oraz dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.
Pozdrawiam wszystkich Formułowiczów!
Pozdrawiamy i Ciebie!
Icon_biggrin
w
Odpowiedz
(2009-11-28, 11:40:43)ireq napisał(a): ...Skończyłem 50-tkę .....

Nie Ty jeden , Icon_razz
Na tym Forum, jest nas przynajmniej kilku w podobnym wieku.

pozdrawiam
Odpowiedz
Cześć !
Odpowiedz
Witam wszystkich. Nie wystarczyło mi obserwowanie forum Smile By nie nabałaganić mam pytanie czy powstał już wątek o tym jak rozpocząć przygodę ze stockami? Wydaje mi się, że jest taki jeden na forum (jakiś czas temu go czytałem), ale nie mogę go znaleźć, a „szukajka” nie pomaga. Informacje z portalu banki-zdjęć są troszkę ogólne, a bym chciał zasięgnąć porad bardziej indywidualnych. Może ktoś ma chwilkę by mi pomóc znaleźć ten wątek?
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Witaj Marcus i powodzenia, poszukaj cierpliwie, jak nie znajdziesz pytaj Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości