Lastolite HiLite - co to jest za tło ?
#28
(2009-11-05, 13:23:38)Sejmika napisał(a): Przypomniał mi się pewien dowcip Icon_wink

Przychodzi fotograf do restauracji: Kucharz poznaje, że to znany artysta, podchodzi do niego z menu i mówi: -Ma pan piękne zdjęcia! Chyba musi miec pan świetny aparat? Fotograf uśmiecha się i zmawia potrawę. Po objedzie, przywołuje kucharza i mówi: - Bardzo dobry objad, chyba musi miec pan świetne garnki?

Ale widze że inni mogą mieć na odwrót Icon_cheesygrin Icon_razz

przypominał mi sie pewien program który oglądałem 2-3 dni temu gdzie pewien znany kucharz tłumaczył żeby kupować tylko odpowiednia garnki i noże i jeśli kogoś nie stać na cały komplet to niech kupuje po 1 na miesiąc a po roku uzbiera mu się zestaw który starczy do końca życia, mowił tez o nożach które jemu przy jego codziennej pracy starczaj na 5 lat ale gosposi starcza na cale życie... wyglada na to ze to nie dowcip a swieta prawda, dobre narzedzia to dobra i wydajna praca.

fotografowie jakich podziwiam pracuja na haselach i profoto - ciekawe czemu kupują taki drogi sprzęt skoro to bez znaczenia, czemu nie maja d70 i blendy a reszty kasy nie wydali na prochy i dziwki. jak zobaczę fotografa światowej slaby robiącego bowlingiem i 400d to przyznam ze sprzęt nie ma znaczenia. ale i wtedy nie pójdę w jego ślady... bo wiem ze dobry obrazek to wiele składowych i jedna z nich jest sprzęt. pewnie jestem nienormalny ale lubię jak coś działa i pomaga mi pracować a nie jest kolejnym problemem wśród tysiąca innych.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Lastolite HiLite - co to jest za tło ? - przez mishieck - 2008-09-29, 14:20:38
RE: Co to jest? - przez max - 2008-09-29, 14:31:05
RE: Co to jest? - przez mishieck - 2008-09-29, 15:43:54
RE: Lastolite HiLite - co to jest za tło ? - przez hadrian - 2009-11-05, 18:08:56
RE: Lastolite HiLite - co to jest za tło ? - przez Wuja - 2009-11-05, 14:10:15

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Składanie tła "hilite" orix 9 7 421 2009-11-12, 17:58:31
Ostatni post: Sejmika

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości