Lastolite HiLite - co to jest za tło ?
#27
hadrian. dokładnie to miałem dopisać o tej walce ze sprzętem podczas sesji. chińszczyzna doprowadzała mnie do szału. a to softbox sie zaklinował i nie dawał odkrecić od lampy albo wyzwalacze przestawały działać w najmniej odpowiednim momencie. dodam że na sesjach plenerowych i tak jest do ogarnięcia tyle róznych aspektów że sprzet ma poprostu działać i nie absorbowac uwagi jaimiś niedoróbkami.
ps też w plenerze pracuje na bowens travel pack tylko lampy mam max 500. poki co mocy starcza
ps.2 i żeby nie było.zaczynałem od chińszczyzny wszelakiej maści. wtedy jeszcze wszechpanujący boling był co jak na chińszczyznę to już full wypas. cała kasa ze stocków przez pierwszy rok szła na wymianę sprzetu na lepszy, pewniejszy,precyzyjniejszy. Cała chińszczyzna leży teraz gdzieś w kącie magazynu podarta, popsuta, zapomniana.
ps3. jedyną rzeczą która sie sprawdza są okty z quantuuma. nawet ta największa 180cm poki co ma sie dobrze i nie wykazuje oznak zuzycia. ale może dlatego że jest na stałe zawieszona i nie targam jej nigdzie poza studio albo poprostu te nowsze produkty qquanuuma sąjuż lepszej jakości
Wuja. dobra decyzja osnośnie lastolite. sam nie mam w planach zakupu bo spokojnie mogę tło podświetlić w studio tak jak potrzebuję, ale gdybym takie coś kupował to też tylko firmowe. ne żeby "firmowość" tego gadżetu miała jakis wpływ na jakość zdjęć natomiast twałość i jakość bedzie nieporównywalna. stocki dawno wyszły za ramki amatorszczyzny i domowego pstrykania. fakt nże nie wszyscy to zauważają . ale jeśli chce sie mieć rezultaty trzeba stawaić na profesjonalne rozwiazania. nawet kosztem jakiegoś kredytu czy pozyczki. Dokładnie tak jak w każdym innym biznesie
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Lastolite HiLite - co to jest za tło ? - przez mishieck - 2008-09-29, 14:20:38
RE: Co to jest? - przez max - 2008-09-29, 14:31:05
RE: Co to jest? - przez mishieck - 2008-09-29, 15:43:54
RE: Lastolite HiLite - co to jest za tło ? - przez Wuja - 2009-11-05, 14:10:15
RE: Lastolite HiLite - co to jest za tło ? - przez canion - 2009-11-05, 14:12:44

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Składanie tła "hilite" orix 9 7 422 2009-11-12, 17:58:31
Ostatni post: Sejmika

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości