Lastolite HiLite - co to jest za tło ?
#22
dokładnie. zakładając ze robia t ow tej samej fabryce co reszte fotobadziewia to takiej podróby za cholere bym nie kupił. ide o zakład że po kilku miesiącach przestanie to trzymać ksztalt o ile wogóle sie da jeszcze złożyć. w tym konkretnym przypadku radze raczej dozbierac pieniążka i kupić lastolite. raz a dobrze.

co do lamp chińskich to nie wiem. quantuumy podobno dają radę /trzymają temperaturę/ sam zaczynałem od bolingów które dzielnie służyły mi przez rok czy dwa i ......nadal dzialają. używam ich do jakiś efektów specjalnych, nakładnia kolorowych filtrów itd. do pracy jako oświetlenie główne już sie nie nadają. nierówne ładowanie i nierówna barwa emitowanego błysku. miałem przejść na elinchroma bo system super niestety wszystkie dodatki/modyfikatory cholernie drogie. wiec jadę na bowens i jestem zadowolony. chociąż np nowy generator elinchroma + dwie szybkie głowice kusi. NA plenery zestaw bardzo kompaktowy i cena tez nie kosmiczna. tylko te akcesoria .eh

generalnie z tymi wszystkimi akcesoriami to jest tak żę te firmowe /drogie/ raz kupione, faktycznie służa przez wiele lat i nawet nie widac śladów zużycia, natomiast chińszczyznę trzeba co rusz wymieniać no nową bo wszystko zuzywa sie w zastraszającym tempie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Lastolite HiLite - co to jest za tło ? - przez mishieck - 2008-09-29, 14:20:38
RE: Co to jest? - przez max - 2008-09-29, 14:31:05
RE: Co to jest? - przez mishieck - 2008-09-29, 15:43:54
RE: Lastolite HiLite - co to jest za tło ? - przez canion - 2009-11-05, 08:20:50
RE: Lastolite HiLite - co to jest za tło ? - przez Wuja - 2009-11-05, 14:10:15

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Składanie tła "hilite" orix 9 7 422 2009-11-12, 17:58:31
Ostatni post: Sejmika

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości